Zlecenie ważne od 07 marzec 2024 03:44 do 07 maj 2024 03:44

Co jest do zrobienia?

Opis

Mam na imię Arseni. Jestem studentem PWRa (informatyka techniczna) oraz mam kurs z podstaw techniki mikroprocesorów. Potrzebuję pomocy na laboratorium z tego kursu. Piszemy w asemblerze z którym nigdy w życiu nie spotykałem się. Laby idą przed wykładem i nie mam tłumaczenia z kursu w dobrej kolejności. Przykład zadania które było dzisiaj- napisz program wykonujący podstawowe operacje logiczne na dwóch, trzech i pięciu argumentach 8-bitowych oraz dwóch i trzech argumentach 16-bitowych. Wynik wyświetlany na diodach. Potrzebuję pomocy jak z ogólnym rozumieniem kursu tak i z przejściem myślenia od wysokopoziomowego języka programowania na niskopoziomowy????

Gdzie?

Wrocław Krzyki

Kiedy?

Oferta ważna od 07.03.2024 do 07.05.2024