Weronika M.

• Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Wykszałcenie: Wyższe, KUL ()
  • Zajęcia prowadzę: Józefów nad Wisłą , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km

Witam, jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielskia KUL. Obecnie kontynuuję edukację na V roku studiów magisterskich. Jestem także lektorem w szkole językowej dla dzieci. Chętnie pomogę przy odrabianiu lekcji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Oferuję nadrabianie zaległości w czasie wakacji oraz przygotowanie do matury; Od dwóch lat prowadzę również konwersacje przez Skype. Posiadam liczne materiały które uczeń dostaje gratis;- Możliwe pisanie oraz tłumaczenie krótkich prac pisemnych do poziomu liceum. Serdecznie zapraszam zainteresowanych.Lekcje mogą odbywać się zarówno u nauczyciela jak i ucznia oraz ONLINE przez SKYPE.