Niania - referencje.

• Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Pedagogiczny (Pedagogika wczesnoszkolna)
  • Zajęcia prowadzę: Kraków , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km

Witam serdecznie,
jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, obecnie w trakcie studiów podyplomowych.
Oferuję odbiór ze szkoły oraz pomoc w nauce dla dzieci klas I-III. Moja oferta może mieć charakter indywidualny lub grupowy: max. 3 dzieci. Preferowane godziny pracy dorywczej: (***) Oferuję również tzw. nauczanie domowe - własne książki.
Jeśli rodzice wyrażą zainteresowanie zabieraniem dziecka na popołudniowe zajęcia edukacyjno-sportowe również jestem na tak. Wracając ze szkoły mogę zrobić drobne zakupy, wyjść na sanki lub zrobić dobre placki ziemniaczane :-
Oferuję zajęcia w okolicy: Bieżanowa, Prokocimia, Klin, Kurdwanowa i Wieliczki lub okolice.
Jestem osobą dyspozycyjną, zaangażowaną w to co robię.
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji, terapii i opieki nad dzieckiem. Posiadam referencje.
Od Rodziców oczekuję uczciwości, partnerskiego podejścia oraz zaufania.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do kontaktu.
Stawka 15 złh