nie bój się z moją pomocą dasz radę z CHEMIĄ

Izabela M

• Przedmioty: Chemia - Szkoła Podstawowa
  • Wykszałcenie: Wyższe, Politechnika Warszawska
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Białołęka, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 10 km

CZEŚĆ, :)
Jestem studentką wydziału inżynierii chemicznej Politechniki Warszawskiej. mam doświadczenie w udzielaniu pomocy w nauce od ponad 7 lat. Przygotowuję do kartkówek, klasówek i egzaminów! Pomagam w odrabianiu lekcji i w opanowaniu bieżącego materiału.
Udostępniam materiały i pomoce naukowe.

Przedmioty: Chemia · - Szkoła Podstawowa

nauka Adasia K. związków organicznych z chemii dla gimnazjum. Z Adasiem spotykam się w każdy piątek popołudniu u niego w domu na 2 godziny. Nasze spotkanie rozpoczynamy zawsze od sprawdzenia pracy domowej Adasia, kolejno nadrabiamy zaległości, uczymy się do kartkówek lub odpowiedzi. Kolejno (na drugiej naszej godzinie), przerabiamy materiał dodatkowy na najbliższe lekacje, tak aby Adaś był zawsze przygotowany.

lubię dzielić się wiedzą. i ten moment kiedy uczona osoba zadaje pytania. Bardzo ważne jest dla mnie aby wszystko było logicznie i jasno wyjaśnione. Oczywiście najlepszym dowodem na skuteczność mojej pracy są dobre oceny w szkole a nawet decyzja o rozpoczęciu podobnych studiów w wyniku zaszczepienia pasją odbiorców.

• Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Polecam zawsze umówić się na tak zwaną pierwszą lekcje. Również płatną lecz pod bacznym nadzorem opiekunów/ rodziców. Od razu zauważyć można czy ucząca osoba wie jak się do tego zabrać oraz czy ma rzetelną wiedzę i umie ją przekazać. to bardzo ważne, aby każde zajęcia były wykorzystane maksymalnie. Dobry korepetytor zawsze po skończonych zajęciach pyta i w razie potrzeby wyjaśnia jeżeli coś jest nie jasne dla ucznia.

• Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

zapytać o wykształcenie i studia (jezeli taka osoba ma wyksztalcenie srednie to czy np jest to wyksztalcenie techniczne chemiczne).
    zapytać o doświaczenie i obecnych uczniów.
    od razu jasno wyjasnic sprawe platnosci za zajęcia. czyli co za ile i kiedy.

• Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

czy go na to stać i jaki cel chce osiągnąć. czy klientowi zależy wyłącznie na dobrych ocenach w szkole czy też pełnym zrozumieniu a nawet pasji do przedmiotu

• Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

jak długo pracuję i jakie mam wykształcenie.
    Odpowiadam zgodnie z prawdą ze pracuje ponad 5 lat i mam wykształcenie obecnie wyższe magister inżynier inżynierii procesowej.