Matematyka, informatyka, biologia, geografia - Szkoła Podstawowa / Gimnazjum

Agnieszka B

• Przedmioty: Biologia , Geografia , Matematyka , Język polski , Informatyka , Technika - Szkoła Podstawowa
    Geografia , Matematyka , Informatyka - Gimnazjum
    Technologia informacyjna , Matematyka - Liceum
  • Doświadczenie: Brak
  • Wykszałcenie: Podstawowe, LI Liceum Ogólnokształcące im. T.Kościuszki w Warszawie
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Wawer, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 10 km

Witam :
Nazywam się Agnieszka i jestem licealistką w Warszawskim LO.
Chętnie pomogę Państwa dziecku w odrabianiu pracy domowej, bądź w zrozumieniu niejasnych tematów :
Uczęszczam na profil matematyczno-fizyczno-informatyczny.
Pomagam na co dzień w Ośrodku Socjoterapeutycznym pw. MB. Miłosierdzia na Marysinie oraz jestem przyboczną w drużynie harcerskiej, więc z dziećmi mam stały kontakt i myślę, że dobre podejście do nich.
Oprócz pomocy przy lekcjach mogę również zająć się Państwa dzieckiem, gdy byście chcieli gdzieś wyjść, bądź coś załatwić.
W razie zainteresowania, proszę o kontakt : (***) bez spacji - witryna blokuje maila :

Przedmioty: Biologia · Geografia · Matematyka · Język polski · Informatyka · Technika · - Szkoła Podstawowa
Geografia · Matematyka · Informatyka · - Gimnazjum
Technologia informacyjna · Matematyka · - Liceum

W swojej pracy najbardziej lubię to, że mogę pomóc innym. Satysfakcjonuje mnie praca z innymi osobami, a świadomość, że robię coś dla innych jest dla mnie bardzo budująca.