Malgorzata G

• Przedmioty: Chemia - Gimnazjum
    Chemia - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Nauczycielka liceum
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Białołęka, Pracuję zdalnie (internet/telefon)
  • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu

Magister chemii UW (specjalności:chemia analityczna,fizyczna,nieorganiczna,organiczna i teoretyczna),nauczycielka chemii w liceum z ponad 20-letnim stażem posiada wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.Przygotowuję uczniów liceum i szkoły podstawowej do testów,sprawdzianów,konkursów i olimpiad.Przygotowuje maturzystów do egzaminu maturalnego.Jako nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem znam aktualny program nauczania, mam więc możliwość przygotowania uczniów zgodnie z tym czego oczekuje nauczyciel w szkole na lekcji chemii.W bardzo wielu przypadkach wyciągnęłam uczniów z oceny 1 na ocenę 5 i 6.Mam wszelkie pomoce naukowe potrzebne do odpowiedniego przygotowania ucznia. Potrafię zainteresować ucznia przedmiotem i skutecznie nauczyć.Wielu moich uczniów po skończonej szkole podstawowej wybrało kierunek biologiczno-chemiczny w liceum. Posiadam najnowsze testy maturalne dotyczące wymagań egzaminacyjnych w roku 2024, więc w szerokim zakresie przygotowuję uczniów do matury. Maturzyści przygotowani przeze mnie zdają maturę na wysoki procent, co skutkuje tym , że dostają się na wymarzone uczelnie. Obecnie zajęcia mogą być także on-line przy użyciu skype,messengera i nowoczesnej tablicy wirtualnej Ziteboard czyli interaktywnego narzędzia do współpracy on-line w czasie rzeczywistym niezależnie od miejsca. Cena 110/60min .Tel (***)

Przedmioty: Chemia · - Gimnazjum
Chemia · - Liceum