Krzysztof R

Krzysztof R

 • Przedmioty: Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Matematyka - Gimnazjum
  Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Politechnika Warszawska
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Ursynów, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 80 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Przyjacielska atmosfera z nauczycielem matematyki.

Cześć lub Dzień dobry! :)

Przygotowujesz się (lub Twoje dziecko) do matury, egzaminu ósmoklasisty? Przed Tobą ostatnie dwa (niecałe) semestry przed tym... ważnym egzaminem?

Nie jestem zwolennikiem oceniania w ten sposób, uczenia się pod egzamin, dla ocen.
Niestety w jakiś sposób wiedzę trzeba zweryfikować. W naszym przypadku jest to matura lub egzamin ósmoklasisty.

Oczywiście, że można uczyć teorii, przedstawiać twierdzenia i wałkować metody podręcznikowe, jednak według mnie, zarówno z autopsji, jak i wiedzy zaczerpniętej od moich Uczniów oraz Kursantów wynika, że nie jest to w ogóle skuteczne. Wręcz zniechęca do nauki, zamiast przekazać podstawową wiedzę w sposób jasny, zrozumiały, praktyczny, z humorem :)

Bazując na tysiącach godzin przeprowadzonych przeze mnie zajęć indywidualnych oraz grupowych, dwóch latach pracy jako nauczyciel matematyki w szkole podstawowej, a także wiedzy czerpanej z wielu szkoleń i konferencji, w których uczestniczę stworzyłem kursy HUMATH oraz 8K.

Ten pierwszy kierowany jest do maturzystów, osób, które za 8 miesięcy od września piszą ten przerażający, beznadziejny, znienawidzony egzamin.. Uwierz, że podczas kursu prawdopodobnie zmienisz to podejście.
Kurs oparty jest o zadania maturalne, uzupełniony pracą domową. Przerabiamy typowe problemy, rozszerzamy je o wynikające z nich inne przypadki. W konsekwencji skupiamy się na typach zadań, które są stricte maturalne, a zarazem przerabiamy cały materiał. I tak, kurs jest przemyślany, sprawdzony, daje wymierne efekty, natomiast...

To, czym się wyróżniam to sposób przekazania wiedzy. Nie ma zamulania, nie ma nudnych, niepraktycznych reguł. Wiedzę przekazuję w sposób humorystyczny, ale precyzyjny. Zadaję prace domowe, bo praca w domu jest mega istotna, aby przetrenować materiał, nie zapomnieć go, przyswoić.
Na zajęciach lecimy mocno z zadankami, ale.. te 2h mijają bardzo szybko. Kluczem do nauczania matematyki (skutecznego) jest dobrze przemyślany plan działania, motywacja, wymagania, ale i przyjacielskie podejście. To znaczy.. to mój klucz. No i działa.

Kurs 8K skierowany jest do ósmoklasistów. Również oparłem go na zadaniach typowo egzaminacyjnych. Po tych kilku miesiącach Kursant wie, jak "usiąść do egzaminu kwietniowego". Nie ma szoku, materiał jest bardzo mocno powtórzony, a formuła samego egzaminu znana.
Jestem nauczycielem w szkole podstawowej, widzę najczęściej popełniane błędy, wiem co docisnąć, na co zwrócić szczególną uwagę.

Na potwierdzenie zapraszam na moją stronę internetową, fanpage na facebooku oraz inne serwisy internetowe. Jest tam "kilka" opinii.

Oba kursy startują od września. Prowadzone są w grupie 2 lub 3 - osobowej. Jest to najskuteczniejsza forma.

Koszt 1h zegarowej to 60zł/os w przypadku grupy 2-osobowej oraz 50zł/os w grupie 3-osobowej.
Spotykamy się raz w tygodniu.
Zajęcia odbywają się na Ursynowie.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zostało już niewiele miejsc (fizycznie nie jestem w stanie pracować dłużej).

Serdecznie pozdrawiam,

Krzysztof Rusak

(***)

kontakt((MALPA)) (***)

Przedmioty: Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Matematyka · - Gimnazjum
Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pomoc gimnazjalistce w przygotowaniu do testu gimnazjalnego, w efekcie jedyna 6 z fizyki w klasie i bardzo dobrze napisany test.
  Pomoc licealistom z fizyki, w efekcie poprawa oceny, zaliczenie przedmiotu.
  Pomoc chłopcu z podstawówki, który miał olbrzymie problemy z koncentracją, w efekcie nadrobienie zaległości w szkole.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z uczniem, efektywnie spędzony czas, poznawanie nowych ludzi, wspólne dyskusje i rozwiązywanie problemów. Motywujące są również dobre wyniki w nauce podopiecznego, to, że się rozwija i nauka zaczyna sprawiąc mu przyjemność. Lubię dzielić się wiedzą z innymi, co sprawia mi przyjemność.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Wiedza techniczna poparta wieloletnia nauką, w najlepszych szkołach w Polsce.
  Przekazywanie wiedzy w sposób przejrzyjsty, dostosowany pod konkretną osobę (brak schematów/szablonów) - wiedze trzeba potrafić przekazać :)
  Wymagam, ale oczekuję również poczucia humoru. Na zajęciach ma być luźna atmosfera, co nie oznacza braku koncentracji! Jeśli coś robimy to na 100%, oczekuję Twojego zaangażowania.