Anna N

Język polski - Szkoła Wyższa
    Język polski , Wiedza o kulturze - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Szczeciński
  • Zajęcia prowadzę: Szczecin Prawobrzeże, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km

Udzielę korepetycji z j. polskiego na każdym poziomie: podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, a także pomogę w nauce w zakresu dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Na swoich zajęciach zajmuję się przede wszystkim:
- Przygotowaniem do matury pisemnej (ćwiczenia z zakresu "czytania ze zrozumieniem"; nauka pisania pracy maturalnej "pod klucz odpowiedzi"; praca nad stylem, językiem, zapisem i kompozycją wypracowania maturalnego),
- Przygotowaniem do matury ustnej – pomoc przy tworzeniu bibliografii, planu ramowego, wyborze lektur oraz pomoc w przygotowaniu prezentacji maturalnej;
- Powtórką z epok literackich, omówieniem wszystkich pozycji z kanonu lektur.
- Przygotowaniem uczniów do testów gimnazjalnych.
- Pomocą w pisaniu wypracowań, odrabianiu prac domowych itp.
- Nauką pisania wypracowań i innych pisemnych prac.
- Sprawdzaniem różnego typu prac oraz redagowaniem prac dyplomowych.
Doskonale wiem jak skutecznie uczyć do nowej matury, ponieważ miałam z nią styczność zarówno jako uczeń, jak też jako nauczyciel.
Skończyłam dziennikarstwo i komunikację społeczną. Jestem osobą bardzo cierpliwą, kreatywną, która umie spokojnie i dokładnie wszystko wytłumaczyć=)
Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji - szczególnie na poziomie gimnazjum i szkoły średniej. Gwarantuję miłą i bezstresową atmosferę na lekcji.
Zajęcia mogą odbywać się zarówno u ucznia, jak i u mnie w domu.

Przedmioty: Język polski · - Szkoła Podstawowa
Język polski · - Gimnazjum