korepetycje z języka angielskiego

Język angielski - Gimnazjum
    Język angielski , Język czeski - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski
  • Zajęcia prowadzę: Nieporęt , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 10 km

Uczenie języka angielskiego stało się moją codziennością i zawodem ponad 10 lat temu. Wcześniej ukończyłam studia aktorskie w PWST w Warszawie i pracowałam w teatrze. W 2010 roku ukończyłam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego podyplomowe studia w zakresie Trener Umiejętności Poznawczych. Łączę te dziedziny przemycając gramatykę tak, by nią zafascynować. Wiersze, piosenki, łamańce językowe, ciekawe teksty, śmieszne scenki sytuacyjne - zróżnicowanie sposobów nauczania sprawia, że uczniom chce się pracować i zaczynają wierzyć w swoje umiejętności. Metodę pracy dopasowuje do każdego ucznia indywidualnie, biorąc pod uwagę jego predyspozycje, temperament i rodzaj inteligencji. Wśród moich uczniów są również dzieci z dysleksją, która dzięki opracowanemu przeze mnie programowi, nie stanowi dla nich przeszkody osiąganiu postępów w nauce języka.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · Język czeski · - Liceum

• Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moi uczniowie robią szybkie postępy w nauce języka angielskiego. Dopasowuje sposoby nauki indywidualnie. Potrafię skutecznie pracować z osobami z dysleksją. Lekcje, które prowadzę są zróżnicowane i bardzo ciekawe, często zaskakujące.