*Korepetycje w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Pomo

Justyna G

• Przedmioty: Język czeski - Szkoła wyższa
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Bielany, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km

*Korepetycje w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do egzaminu gimnazjalnego i matury na poziomie podstawowym.*

Jestem studentką III roku matematyki. Materiał tłumaczę w sposób przejrzysty i łatwy do zrozumienia. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, przystosowuję zakres do zdolności.

*Koniec z nauką na pamięć !*

Matematykę da się zrozumieć, a nawet polubić. Po zajęciach ze mną sami się o tym przekonacie.
Jestem *pozytywnie* nastawiona do każdego ucznia oraz posiadam duże pokłady *cierpliwości* :)

* tanio i skutecznie
* indywidualne podejście do każdego ucznia
* własne materiały dodatkowe, kserówki itp

*1.* 50zł/osoba/60min
*2.* 90zł/osoba/120min

Jeśli wolisz uczyć się w grupie - przyjdź z kolegą/koleżanką na podobnym poziomie matematycznym. Lekcje w grupach są również skuteczne, dla niektórych nawet bardziej. Cena wynosi wtedy 35zł/osoba/h.

(***)

Zachęcam do przygotowania do matury na poziomie podstawowym.
*Oferuję materiały dodatkowe oraz zapewniam gwarantowany sukces w maju !*

Przedmioty: Język czeski · - Szkoła wyższa