Korepetycje CHEMIA i FIZYKA - MATURA

• Przedmioty: Biologia , Chemia , Fizyka , Geografia , Matematyka - Gimnazjum
    Chemia , Fizyka i astronomia - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Śląski
  • Zajęcia prowadzę: Imielin , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km

Cześć,
mam na imię Grzesiek i jestem magistrem chemii i chemii leków. Swoje wykształcenie zdobyłem na Uniwersytecie Śląskim. Świadczę usługii z zakresu szeroko pojmowanej chemii i fizyki.

Kompleksowo przygotowuję do matury zarówno z zakresu podstawowego jak i rozszerzonego. Zajmuję się również przygotowywaniem do konkursów (w tym krajowych) oraz pomocą w zadaniach, pracach czy problemach chemicznych i fizycznych.

Udzielałem korepetycji wielu osobą chcących się dostać na różne kierunki studiów (np. medycyna, farmacja, biotechnologia, chemia, kierunki techniczne na politechnikach). Do KAŻDEGO podchodzę INDYWIDUALNIE. Jestem korepetytorem typu: "otwartość", czyli jak masz sprawdzian z chemii to napisze i zapytam "jak poszło"?

Mam swoje unikatowe metody, które doprowadzają do wymarzonego CELU, w postaci STUDIÓW.

Udzielam korepetycji INDYWIDUALNIE lub w GRUPACH (mam tutaj doświadczenie, naprawdę wyśmienite efekty). Jestem też w stanie jeśli sobie Ktoś życzy dojeżdżać do klienta (w zależności dokąd, jednorazowa dopłata w wysokości najczęściej max 5 zł).

Tak jak wspomniałem KAŻDEGO traktuję INDYWIDUALNIE dlatego trudno mi podać konkretną cenę za godzinę (60 minut) nauczania, bowiem wszystko zależy od ilości spotkań (godzin) w miesiącu i czy (jeśli sobie życzysz) mam dojeżdżać do Ciebie czy Ty do mnie. Ponadto korepetycje w grupie są też tańsze. Można też spotykać się w miejscach publicznych, np. jakaś kawiarnia, biblioteka czy choćby uczelnia.

Jednak orientacyjnie za godzinę indywidualnych korepetycji biorę 25 zł (w cenie są rozmaite materiały, notatki oraz mój profesjonalizm) Tradycyjnie zapraszam na lekcję próbną za symboliczne 10 zł jest to po to aby zobaczyć jak to wygląda tak naprawdę oraz aby zdecydować się czy się podoba i czy warto a ponadto wtedy zawsze najczęściej wszystko się ustala co i jak dodam jeszcze, że lekcja próbna to nic zoobowiązującego więc zawsze można spróbować zapewniam chemia i fizyka NIE GRYZIE.

Można pogadać ze znajomymi z klasy i być może umówić się w dwie, trzy osoby i zdecydować się choćby na lekcję próbną i zobaczyć co dalej.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

POZDRAWIAM