Klaudia B.

• Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Mikołaja Kopernika (Wydział Matematyki i Informatyki, matematyka, specjalność nauczanie matematyki i informatyki)
  • Zajęcia prowadzę: Toruń , Pracuję u siebie na miejscu

KONKRETYOferuję profesjonalne korepetycje z matematyki na każdym poziomie, a ponadto:
przygotowanie do egzaminu szóstoklasisty, przygotowanie do nowego egzaminu gimnazjalnego, przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, przygotowanie do kolokwiów i egzaminów na studiach, przygotowanie do konkursów i olimpiad; lekcje powtórkowe i utrwalające wiedzę; pomoc w odrabianiu prac domowych zarówno systematycznie, jak i doraźnie.
Zajęcia, w zależności od potrzeb zainteresowanych, odbywają się indywidualnie lub w grupach 2-5 osób.
GDZIEZajęcia odbywają się u mnie w domu. Powód jest prozaiczny: wówczas mam pod ręką wszystkie niezbędne materiały, pomoce, podręczniki, vademeca, tablice, ćwiczenia... Poza tym uczeń przebywający we własnym domu jest narażony na zbyt wiele czynników rozpraszających jego uwagę.
JAK DŁUGOJednostka lekcyjna trwa standardowo 60 minut, ale w sporadycznych przypadkach może trwać 90 minut.
JAK TO WYGLĄDANa pierwszych zajęciach staram się określić poziom wiedzy i umiejętności potencjalnego ucznia, stawiamy sobie cel, do którego będziemy dążyć, zastanawiamy się wspólnie, jakimi metodami chcemy go osiągnąć. Następnie sugeruję odpowiednią częstotliwość oraz formę spotkań i ustalamy harmonogram.
Lekcje odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze. Każde zagadnienie tłumaczone jest w sposób jasny tak długo i na tyle sposobów, aż w końcu trafi to do ucznia. Dalej przechodzimy tylko wtedy, gdy mam pewność, że wszystko jest odpowiednio zrozumiane i przyswojone. Na koniec każdych zajęć zadawana jest praca domowa, którą konsultujemy, w razie potrzeby, na następnym spotkaniu.
O wszystkich postępach, albo ich braku na bieżąco informuję rodziców, pozostając z nimi w ciągłym kontakcie telefonicznym.
CO TRZEBA MIEĆWszystkie materiały i pomoce dydaktyczne uczeń otrzymuje ode mnie gratis Potrzebny jest tylko zeszyt w kratkę, zapał i chęć do pracy.
DLA NAJMŁODSZYCHZapraszam również młodsze dzieci, których rodzice chcieliby wprowadzić swoje pociechy w zaczarowany świat liczb i figur geometrycznych. Zajęcia odbywają się oczywiście w formie gier i zabaw edukacyjnych.
PYTANIAW razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań proszę kontaktować się ze mną telefonicznie lub mailowo.