Katarzyna S.

• Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Wykszałcenie: Średnie (matura), LO ZCBM w Bielsku-Białej (humanistyczny)
  • Zajęcia prowadzę: Łódź Widzew, Mogę dojechać w odległości 20 km

Jestem studentką II roku filologhi hiszpańskiej i angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim.
Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego.Byłam lektorem na obozie językowym w 2011 roku, oprócz tego przez okres wakacyjny pracowałam w prywatnym przedszkolu anglojęzycznym. Kontakt z językiem mam od 5 roku życia z native speakerami Anglia,Walia,Australia,Nowa Zelandia,Kanada, USA ,którzy mieszkali u mnie w domu przyjeżdzali jako wolontariusze uczyć w szkole językowej.
Co oferuję:
*dla dzieci w wieku przedszkolnym: materiały do nauki j.angielskiego piosenki angielskie, bajki,podręczniki,bajki,flashcards nauczanie poprzez zabawę;
*dla dzieci ze szkoły podstawowej: wspólne utrwalanie wiedzy zdobytej w szkole, wyjaśnianie niejasności, odrabianie zadań , uzupełnianie wiedzy ponadprogramowo, dostosowywanie lekcji pod zainteresowania ucznia,aby lekcje były ciekawe
*dla uczniów gimnazjum ponadto przygotowanie do testu gimnazjalnego, wyjaśnianie gramatyki w prosty sposób, wzbogacanie słownictwa, ćwiczenie pisania ,czytania,listeningu i SPEAKINGU
*dla licealistów ponadto: przygotowanie do matury,wyjaśnienie strategii egzaminacyjnych miałam po 100 z matury podstawowej i rozszerzonej, zarówno z writingu i speakingu,więc strategie nie są mi obce,poza językiem samym w sobie *dla dorosłych wedle ich potrzeb i oczekiwań,po wstępnej rozmowie dostosuję plan do prowadzenia zajęć.
Mogę prowadzić zajęcia indywidualne jak również w małych grupkach do 5ciu osób wówczas cena do wspólnego uzgodnienia.