Justyna K.

Matematyka - Szkoła Wyższa
    Matematyka - Liceum
  • Doświadczenie: Ponad 2 lata
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Wrocławski ()
  • Zajęcia prowadzę: Wrocław Kozanów, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km
  • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu

Studentka matematyki nauczycielskiej. Zaliczone praktyki w szkole podstawowej i gimnazjum.

Przedmioty: Matematyka · Informatyka · - Szkoła Podstawowa
Matematyka · Informatyka · - Gimnazjum
Matematyka · - Szkoła Wyższa
Matematyka · - Liceum

Zadowoleni klienci, uczniowie na różnym poziomie wiekowym.
    Moi wszyscy uczniowie zdali maturę na poziomie, który ich zadowolił. Zawszę to był wynik z nawiązką:)
    Moi wszyscy uczniowie osiągają cel, który razem zamierzymy.
    Nauka uczniów z dyskalulią i problemami szkolnymi -wynikającymi z różnych przyczyn.

Pasjonuje mnie praca z dziećmi - sprawia mi to wielką przyjemność i satysfakcję, gdy uczeń okazuje mi swoją sympatię. Dzieci są szczere w okazywaniu uczuć więc to jest jeszcze większą nagrodą gdy dzieci ze szkoły podstawowej są zachwycone pracą ze mną, że chcą się uczyć matematyki. To motywuje do działania:)

• Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Poradziłabym aby taka osoba szukała kompetentnego korepetytora, a nie kierowała się ceną usługi. Czasami konkurencyjna cena nie idzie w parze z przyszłymi dobrymi wynikami osiągniętymi wspólnie przez korepetytora i Ucznia. Ważne, jest też wykształcenie korepetytora, warto szukać osób związanych z kierunkami nauczycielskimi.

• Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

Myślę, że chciałabym wiedzieć to jakie korepetytor posiada wykształcenie. Ważne dla mnie jest to, żeby korepetytor miał przygotowanie pedagogiczne, bo to czyni go osobą kompetentną do pracy z młodzieżą. Ważną rzeczą jest też doświadczenie korepetytora - czy to jest jego pierwsze zlecenie czy już kiedyś zajmował się tą profesją.

• Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

Klient powinien zapytać o wykształcenie, doświadczenie w pracy korepetytora. Dla mnie najważniejszym pytaniem jest to, aby korepetytor opowiedział o swoim największym sukcesie. Nie warto pytać czy umie uczyć, bo to jest subiektywna opinia, bo przecież odpowiedź zawsze będzie twierdząca.

• Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

Czy ta osoba jest osobą kompetentną do nauki dziecka. Być może osoba nie ma szczególnych kwalifikacji oraz doświadczenia, a wiedzę przekazuje na podstawie zapisania wszystkiego w zeszycie. Ważne też jest to, żeby dziecko chciało mieć korepetycje, bo jeżeli dziecko nie chce to praca będzie bardzo ciężka.

• Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

Posiadam kompetencje zdobyte na studiach. Jestem po kierunku nauczycielskim. Mam przygotowanie pedagogiczne. Lubie to co robię, bardzo cieszą mnie sukcesy moich uczniów. O każdym mogę coś powiedzieć i z każdym inaczej pracuję, bo każda osoba jest inna i nie można wszystkich wrzucać do jednego worka.