Jestem osobą komunikatywną i łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Naukę jęz

Monika S

• Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  • Wykszałcenie: Wyższe, Akademia Techniczno Humanistyczna w Bielsku Białej
  • Zajęcia prowadzę: Bielsko-Biała , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km

Jestem osobą komunikatywną i łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Naukę języka staram się prowadzić w sposób łatwy i przyjemy. Praca z dziećmi w wieku szkoły podstawowej próbuje poprzez zabawę, żeby dzieci łatwiej zapamiętały naukę. Najbardziej kładę na rozmowę. Zawsze staram się aby dziecko nie bało się rozmawiać. Cechuje mnie cierpliwość i wytrwałość.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa

Możliwość samorealizacji lubię się codziennie rozwijać. Kontakt z ludźmi a przede wszystkim z dziećmi. Lubię przekazywać swoją wiedzę w sposób łatwy i zabawny tak żeby nauka była czymś przyjemnym a nie przymusowym. W swojej pracy cenę sobie, że robię to z powołania/ przyjemności a nie z konieczności.