Julia K.

Julia K

• Przedmioty: Język polski - Szkoła Podstawowa
  • Zajęcia prowadzę: Białystok , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon)

Dzień doberek, jestem licealistką lubiącą pracę z dziećmi oraz zarażać ich malutkie umysły motywacją do nauki. Ćwiczymy polski poprzez robienie dyktand, kartkóweczek z ortografii, czytanie dodatkowych tekstów, przygotowanie do sprawdzianu oraz odrabianie prac domowych. Również zapraszam na lekcje MATEMATYKI (rozwiązywanie działań, dodatkowe materiały, odrabianie orać domowych, przygotowanie do sprawdzianu) oraz ANGIELSKIEGO (uczenie słówek w (NIE) nudny sposób, karty do zabawy, odrabianie prac domowych, przygotowanie do sprawdzianu).
Przygotowuje również do testu 3 - klasisty poprzez wykonywanie arkuszy z zeszłych lat.

Przedmioty: Język polski · - Szkoła Podstawowa