Dorota B

• Przedmioty: Historia i społeczeństwo , Język angielski , Język niemiecki , Język rosyjski , Geografia , Matematyka , Język polski - Szkoła Podstawowa
    Historia , Język angielski , Język niemiecki , Język rosyjski , Geografia , Matematyka , Język polski - Gimnazjum
    Historia , Geografia , Język niemiecki , Język polski , Język rosyjski , Matematyka , Język angielski - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Ursynów, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Pomagam uczniom szkół podstawowych oraz liceów w nauce j. angielskiego, j. polskiego, matematyki, geografii, historii, a nawet rosyjskiego i niemieckiego, jeśli jest taka potrzeba, od ponad 20 lat. Oceny moich podopiecznych skaczą wysoko, a egzaminy zawsze są sukcesem. Jak to robię? Nie pracuję z książkami pełnymi obrazków i chaosu informacyjnego. W ogóle nie przerabiam materiału z książek, za wyjątkiem tych z testami do egzaminów. Po prostu tłumaczę zagadnienia w prosty sposób, korzystam z prostych materiałów. Mam dwoje dzieci, którym pomagałam i pomagam przedrzeć się przez polski system szkolny w taki sposób, aby jak najwięcej zostało im w głowach przydatnych informacji. W nauczaniu j. obcych nie odpuszczam gramatyki, bo polskie egzaminy sprawdzają przede wszystkim znajomość gramatyki, ale staram się pokazać uczniom, że język obcy służy przede wszystkim do poznawania nowych ludzi, nowej kultury, czytania obcojęzycznych książek, oglądania filmów w oryginale. Do poszerzania horyzontów. Zapraszam mieszkańców Ursynowa w Warszawie (nauka w domu u ucznia), ale też wszystkich online, jeśli uważacie, że to może się udać.

Przedmioty: Historia i społeczeństwo · Język angielski · Język niemiecki · Język rosyjski · Geografia · Matematyka · Język polski · - Szkoła Podstawowa
Historia · Język angielski · Język niemiecki · Język rosyjski · Geografia · Matematyka · Język polski · - Gimnazjum
Historia · Geografia · Język niemiecki · Język polski · Język rosyjski · Matematyka · Język angielski · - Liceum