Chcesz płynniej mówić po angielsku? Potrzebujesz angielskiego do komunikacji

Justyna G

• Przedmioty: Język angielski - Szkoła Wyższa
  • Zajęcia prowadzę: Warszawa Śródmieście, Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 10 km

Chcesz płynniej mówić po angielsku?
Potrzebujesz angielskiego do komunikacji w pracy?
Marzysz o zdobyciu certyfikatu językowego?
Chcesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim?
Chcesz "odświeżyć"gramatykę oraz poznać słownictwo z interesującej Cię dziedziny?
Chcesz, żeby Twoje dziecko miało dobre wyniki w nauce angielskiego, a przy okazji świetnie się bawiło?
Zapraszam na zajęcia ze mną.
Jestem wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego, ukończyłam renomowane Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Toruniu oraz filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Posiadam międzynarodowe uprawnienia do nauczania osób dorosłych CELTA.
Mam doświadczenie w pracy z uczniami absolutnie wszystkich grup wiekowych, zapraszam więc dzieci, młodzież i dorosłych.
Poprawię Twoje słownictwo, wymowę oraz gramatykę i sprawię, że bariera językowa zniknie. Specjalizuję się w zajęciach Business English oraz przygotowujących do poszukiwania pracy.
Materiały dobierane są w oparciu o indywidualne predyspozycje słuchacza, korzystam też z ciekawych materiałów autentycznych.

Telefon: (***)
Zadzwoń i zapytaj o możliwą lokalizację zajęć- uczę w obrębie Mokotowa.

Cennik:

Język angielski ogólny/zajęcia konwersacyjne: 60 min-60 zł