Agnieszka K.

• Doświadczenie: Brak
  • Wykszałcenie: Średnie (matura), V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowie (matematyczno-fizyczno-informatyczny)
  • Zajęcia prowadzę: Kraków Dębniki, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km

Powoli także i Ciebie ogarnęła przedmaturalna gorączka Głowisz się, jak znaleźć współrzędne środka okręgu Jak wyliczyć granicę funkcji przy n dążącym do nieskończoności A może całe to zamieszanie jeszcze przed Tobą i pragniesz nadrobić zaległości lub dokładniej zgłębić tajniki sztuki matematycznej Nic prostszego Studentka mechaniki i budowy maszyn na AGH z przyjemnością udzieli korepetycji z matematyki Tobie, drogi Uczniu Uczennico gimnazjumtechnikumliceum: Bardzo dobrze wiem, jak wygląda nowa matura i na co należy uważać, dlatego chętnie pomogę Ci bezstresowo zdać na wynik, z którym bezproblemowo dostaniesz się na wymarzony kierunek. Jeśli jesteś młodszya, także chętnie Cię wesprę w zmaganiach z królową nauk. Oprócz umiejętności matematycznych posiadam spore doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dzięki działalności w ZHR, gdzie obecnie jestem drużynową. Możemy się spotkać u Ciebie lub na mieście na 90 minut. Porozmawiamy, wspólnie pogłowimy się nad kilkoma zadaniami i zdecydujesz, czy moje metody Ci się podobają:. Pierwsze spotkanie bezpłatne, następne to 30 zł za 90 minut. Ilość lekcji tygodniowo bądź w całości tyle, ile będziesz potrzebować, aby nadrobić określone partie materiału ustalimy, jeśli będziesz chciała dalej ze mną współpracować:. Do zobaczenia A.