Dzień dobry, Poszukuje szkoleniowca do zajęć komputerowych online w ramach pro

Co jest do zrobienia?

Dzień dobry, Poszukuje szkoleniowca do zajęć komputerowych online w ramach pro

Opis

Dzień dobry, Poszukuje szkoleniowca do zajęć komputerowych online w ramach projektu "Nastaw się na rozwój". Zajęcia online w grupach 10 osobowych. Kurs ma na celu przygotowanie uczestników do egzaminu umożliwiającego zdobycie certyfikatu DIGCOMP16 (45h kursu) oraz DIGCOMP19 (63h kursu). W zakres organizowanych kursów wchodzi zdobycie przez uczestników umiejętności w zakresie: - obsługi sprzętu komputerowego, - wykorzystywania programów do tworzenia/formatowania/edycji/druk dokumentów tekstowych, komunikacji z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych i aplikacji, - wyszukiwania/ oceny/ przechowywania informacji, - zastosowania arkuszy kalkulacyjnych, - korzystania z Internetu, przetwarzania treści, - przestrzegania prawa autorskiego, ochrony danych osobowych, - unikania zagrożeń w pracy z komputerem. Dodatkowo kurs DIGCOMP19 oprócz standardowych umiejętności cyfrowych ma umożliwić uczestnikom projektu nabycie umiejętności tworzenia i obsługi stron www, opartych o język HTML i kaskadowe arkusze stylów CSS. Stawka wynosi 55 zł/60 minut. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a proszę o kontakt.

Gdzie?

Warszawa Śródmieście

Kiedy?

Oferta ważna od 05.08.2020 do 05.10.2020