Michał R

Michał R

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski - Gimnazjum
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Zajęcia prowadzę: Poznań Wilda, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 10 km
 • Wynagrodzenie: od 35 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!
 
   Absolwent z tytułem magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza na korepetycje z języka angielskiego.
- doświadczenie: 7 lat udzielania korepetycji; nauczanie w szkołach językowych dzieci, osób dorosłych oraz grup przygotowujących się do certyfikatów FCE i CAE
- posiadane certyfikaty: IELTS
- nauka młodzieży gimnazjalnej i licealnej, maturzystów oraz dorosłych
- prowadzenie konwersacji
- pierwsza lekcja pokazowa gratis!
- cena za 60 min. lekcji: 35 zł
- termin i miejsce spotkań do uzgodnienia
- kontakt telefoniczny: (***) (kontakt sms-owy przez całą dobę; telefoniczny po godzinie 18)
- kontakt email: mi_nm@ (***)
 
Serdecznie zapraszam!

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Udzielałem prywatnych korepetycji dzieciom od lat 5, gimnazjalistom, licealistom, maturzystom oraz dorosłym. Nauczałem według preferencji ucznia, tj. uczeń ma możliwość wskazać jaki materiał go interesuje. Stosowałem materiały niekonwencjonalne, tzn. filmy, słuchowiska radiowe, etc.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Czerpię dużą satysfakcję z nauczania innych, a język angielski jest tym co lubię i na czym się znam, więc właśnie z tego języka udzielam korepetycji. Ponadto, jest to praca umysłowa, nie fizyczna, toteż lubię ją tym bardziej. Korepetycje traktuję jako formę intelektualnej rozrywki (trochę to pompatycznie zabrzmiało, no ale mniejsza...).

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Generalnie, jeżeli chcesz się uczyć języka angielskiego, to w moim odczuciu dobry korepetytor jest lepszy niż szkoła językowa. Płacisz u niego/niej tyle samo, albo trochę więcej, a masz go/ją całego/ałą dla siebie, płacisz to żądasz, możesz ustawiać lekcje pod swoje widzi-mi-się. Natomiast szukanie korepetytora może okazać się procesem żmudnym, metodą prób i błędów, aż wreszcie się trafi na tego/tą jedynego/ną.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jako klient byłbym zainteresowany doświadczeniem korepetytora, jego/jej metodami nauczania, komunikatywnością oraz elastycznością. Byłbym także zainteresowany tym, jak dobrze włada językiem, który naucza (np. jego/jej wymową, akcentem, etc.). Nie bez znaczenia byłaby też dla mnie cena lekcji za godzinę zajęć.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien zapytać o doświadczenie korepetytora, jakimi materiałami dysponuje, czy jest skłonny/a do dostosowania się do moich indywidualnych potrzeb, czy jest skłonny/a pracować na materiałach wskazanych przeze mnie, oraz czy przewiduje regularne testy postępów w nauce.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jakie są moje potrzeby: czy jest to nauczanie podstaw, a co za tym idzie, czy jego opanowanie języka musi być na poziomie native? Być może na początek warto rozważyć osobę o mniejszych zdolnościach, ale tańszą, a gdy osiągnie się zaawansowany stopień władania językiem, to być może warto rozważyć osobę o wyższym poziomie języka, większym doświadczeniu, bądź też native'a, choć te opcje będą droższe.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moją polityką jest nie wypowiadanie się źle na temat innych korepetytorów, a co za tym idzie, nie wypowiadanie się również dobrze. Koncentruję się na tym co ja mogę zaoferować uczniom: doświadczenie, elastyczność, zaangażowanie, sumienność oraz szeroko rozumiane traktowanie ucznia jako partnera.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Zazwyczaj są to pytania o cenę zajęć oraz doświadczenie w nauczaniu. Rzadko spotykam się z pytaniami o akcent, którym się posługuję (takie pytanie występuje jedynie w przypadku osób, które chcą się nauczyć konkretnej wymowy). Naturalnie, pojawiają się też pytania o miejsce odbywania się zajęć (u ucznia, czy korepetytora).

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  W pracy korepetytora (zresztą jak u każdego nauczyciela) istotna jest nie tylko praca samego nauczającego, ale też nauczanego. Jeżeli pracujesz tylko na zajęciach, natomiast nie wykonujesz zadań poza nimi, to nie spodziewaj się cudów - no chyba, że masz zajęcia siedem dni w tygodniu, ale kogo na to stać?

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Decyzja przyszła samoistnie: miłując język angielski i chcąc pracować nauczając na uczelni, naturalnym dla mnie było, że zajmowanie się udzielaniem korepetycji z języka angielskiego to jest to, co chcę robić. Nie ma w tym żadnej filozofii ponad to, więc dalsze rozwodzenie się na ten temat byłoby czystą spekulacja.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Dokształcam się poprzez doświadczenie: każde prowadzone zajęcia rodzą we mnie nowe przemyślenia, co do materiałów, metodyki oraz podejścia do ucznia. Nauczając osoby z różnych grup wiekowych i profesji pozwalają mi na poznanie specyfiki współpracy z nimi, a co za tym idzie, mogę lepiej dostosować się do danej osoby.