(***) Wojciech Wertejuk

Wojciech W.

 • Przedmioty: Język angielski , Chemia , Fizyka , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Chemia , Fizyka , Matematyka - Gimnazjum
  Chemia , Fizyka , Matematyka - Szkoła Wyższa
  Chemia , Fizyka i astronomia , Matematyka , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Uniwerystet Warszawski (Chemia)
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Mokotów, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 45 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

Witaj

Jestem studentem chemii UW. Zapraszam do skorzystania z oferty kursów maturalnych (***) .

Chętnie pomogę Ci uporać się z przedmiotami ścisłymi, oferuję klasyczne korepetycje, powtórki materiału, pomoc w przygotowaniu do sprawdzianu czy odpowiedzi.Zapewniam własne materiały dodatkowe, jestem rzetelny i odpowiedzialny, traktuję to co robię poważnie i tego samego oczekuję od swojego klienta- tylko wtedy nasze spotkania przyniosą oczekiwany efekt.

Pisz, dzwoń, jestem do Twojej dyspozycji

Przedmioty: Język angielski · Chemia · Fizyka · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Chemia · Fizyka · Matematyka · - Gimnazjum
Chemia · Fizyka · Matematyka · - Szkoła Wyższa
Chemia · Fizyka i astronomia · Matematyka · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Do moich ostatnich zadań należało przygotowanie Basi (L.O im. Sempołowskiej) do matury rozszerzonej z chemii oraz Gustawa (L.O. im. Czackiego) do matury podstawowej z tego samego przedmiotu. Oprócz tego prowadziłem innowacyjny, wakacyjny kurs maturalny organizowany przez firmę (***) , gdzie przygotowałem do matury rozszerzonej dziesięć osób. Ponadto pomagałem Konradowi (I rok geologii, UW) w zaliczeniu przedmiotu chemia, który realizuje w ramach swojego toku studiów.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Bardzo lubię pracować z konkretną osobą przez dłuższy czas, ponieważ widzę wtedy długofalowe efekty naszych spotkań. Cenię sobie nie tylko fakt, że pomagam drugiej osobie poprzez uczenie jej nowych umiejętności, które owocują w osiąganiu przez nią coraz lepszych wyników w nauce. Oprócz tego bardzo ważne są dla mnie przyjacielskie więzi, które tworzą się w trakcie takich spotkań. Nierzadko utrzymuję stały kontakt z osobami, które kiedyś miałem przyjemność uczyć, dowiaduję się, gdzie trafili na studia i jakie osiągają sukcesy- jest to bardzo miłe uczucie.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Ważne byłoby dla mnie przede wszystkim zapewnienie, że mój korepetytor jest osobą doświadczoną i rzetelnie przygotowaną, nie tylko pod katem merytorycznym, ale także pedagogicznym i psychologicznym. Wiele osób zna materiał, ale niewiele potrafi przekazać go w zrozumiały sposób. Dodatkowym atutem byłby dla mnie fakt, że mój korepetytor jest dostępny z dnia na dzień oraz pod numerem telefonu- nie zawsze muszę się z nim spotkać, aby uzyskać pomoc.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Zajęcia przeze mnie prowadzone cechuje przede wszystkim ciekawa forma, profesjonalne merytoryczne przygotowanie, oraz wspólne przeprowadzanie doświadczeń chemicznych, dzięki którym można zaobserwować na własne oczy reakcje chemiczne omawiane w programie nauczania. Podobne zalety cechują wakacyjne kursy maturalne z matematyki, chemii i fizyki, o których dowiesz się więcej na stronie (***)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy dojeżdzam do klientów?
  Oczywiście istnieje taka możliwość, natomiast wolę spotykać się w swoim własnym lokum, usytuowanym w blisko centrum Warszawy, przy stacji Metro Pole Mokotowskie.

  Czy udzielam korepetycji na poziomie chemii rozszerzonej?
  Tak, oczywiście. Prowadzę też wakacyjne kursy maturalne, przygotowujące do matury z chemii, matematyki i fizyki, zajrzyj po więcej na (***)

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Od czasów gimnazjalnych widziałem w sobie chęć dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Pomagałem kolegom i koleżankom z klasy zaliczyć sprawdziany, odrabiałem z nimi prace domowe. Odkryłem, że sprawia mi to wiele radości, a przy tym jest okazją do uczynienia konkretnego dobra dla drugiej osoby. Od tego czasu coraz częściej udzielałem korepetycji, aż w końcu zacząłem zajmować się tym profesjonalnie.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Przede wszystkim wciąż uczę innych, co pozwala mi być nieustannie na bieżąco z potrzebami moich klientów. Co więcej rozwijam swoją wiedzę z zakresu dydaktyki i psychologii, aby móc połączyć profesjonalne przygotowanie merytoryczne z jak najlepszym nastawieniem do ucznia. Proszę też moich uczniów o uczciwą ocenę mojej osoby, tak abym wiedział, co szczególnie im odpowiada w moim sposobie prowadzenia zajęć, a jakie elementy mogłyby funkcjonować jeszcze lepiej.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Najciekawszą moją propozycją są wakacyjne kursy maturalne, za 142 godziny lekcyjne kursu zapłacą państwo jedynie 1400 złotych, zatem niecałe 10 zł/ godzinę. (***)

  Oprócz tego oferuję korepetycje na miejscu za 45 złotych za godzinę zegarową, oraz z dojazdem do klienta- 45 złotych za 45 minut, ponieważ doliczam także czas niezbędny na dojazd.