Wojciech C

Wojciech C

 • Przedmioty: Język polski , Język angielski , Wiedza o społeczeństwie - Liceum
  Prawo - Szkoła Wyższa
 • Doświadczenie: około miesiąca
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Uniwersytet Warszawski
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Targówek, Pracuję zdalnie (internet/telefon)
 • Wynagrodzenie: od 60 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Chętnie udzielę korepetycji z Wiedzy o społeczeństwie, Języka polskiego oraz języka angielskiego na poziomie przygotowania do matury rozszerzonej i podstawowej, a także pomogę w bieżących lekcjach na poziomie liceum.

Jestem studentem drugiego roku studiów dziennych na dwóch kierunkach, a mianowicie na Prawie oraz Filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam dużą wiedzę w zakresie matury z Wiedzy o społeczeństwie, gdyż sam zdałem tę właśnie maturę na poziomie 90 %, a także szeroką wiedzę polonistyczną, z czym wiąże się mój drugi kierunek studiów, a także wysoki wynik maturalny z języka polskiego (95%). Brałem także udział w olimpiadach zarówno z Wiedzy o społeczeństwie jak i języka polskiego i w obydwu olimpiadach byłem ich uczestnikiem na poziomie wojewódzkim. Dodatkowo posiadam doświadczenie w nauczaniu tych przedmiotów, gdyż pomagałem w przygotowaniach mojego kuzyna do matury właśnie z nich. Interesuję się także historią, co z pewnością będzie użyteczne do nauki Wiedzy o społeczeństwie.

Jeżeli chodzi o język angielski, to posiadam wynik 100% z matury rozszerzonej, a także certyfikat IELTS na poziomie C1, co potwierdza moje kompetencje.

Jestem otwarty i cierpliwy, moi uczniowie mogą być zatem spokojni, że omówimy wszystkie konieczne zagadnienia, a także wyjaśnimy wszystkie niejasności. Korepetycje mogą skupiać się zarówno na przygotowaniu do matury, jak i na bieżącej nauce na zajęcia szkolne.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Przedmioty: Język polski · Język angielski · Wiedza o społeczeństwie · - Liceum
Prawo · - Szkoła Wyższa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię to, że mogę pomagać innym. Bardzo lubię, kiedy mogę pomóc komuś w zrozumieniu pewnych rzeczy i widzę, że ktoś kto wcześniej nie miał bladego pojęcia na dany temat, nagle wszystko rozumie. Myślę, że to najpiękniejsza rzecz w tym, że mogę kogoś uczyć.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłbym, żeby nie bała się nowych doświadczeń, bo to właśnie one rozwijają nas. Ważne, żeby w życiu spróbować wielu rzeczy, zanim definitywnie się na coś zdecydujemy. Bez doświadczenia wielu możliwości jakie daje nam świat, nie możemy nigdy być w pełni przekonani, że wybierzemy najlepiej. Właśnie dlatego zawsze warto mierzyć wyżej i szukać nowych możliwości.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Myślę, że rozwój jest najważniejszy w życiu człowieka. Świat przecież cały czas idzie do przodu, więc jeżeli ktoś się nie rozwija to de facto jest coraz dalej za zmieniającą się rzeczywistością. Jeżeli chodzi o mnie, to żeby się rozwijać, staram się codziennie poznawać nowe rzeczy. Brać udział w nowych doświadczeniach, poznawać nowych ludzi, czytać ciekawe książki. Wierzę, że dzięki temu staję się coraz lepszy w tym co robię i to jest najważniejsze.