Sebastian K

Sebastian K

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Język hiszpański - Gimnazjum
  Język angielski , Język hiszpański - Szkoła Wyższa
  Język hiszpański , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Wyższe, UMCS Lublin
 • Zajęcia prowadzę: Lublin , Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 0 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Dlaczego zajęcia ze mną to nie męczarnia a Korasy Pierwszej Klasy?

Jest kilka bardzo ważnych powodów. Po pierwsze, korepetycje ze mną cechuje indywidualne podejście do korepetytanta: jego potrzeb i problemów językowych. Bardzo ważne dla mnie jest pierwsze spotkanie, kiedy poznaję swojego ucznia, aby tak dopasować materiał, żeby jak najbardziej odpowiadał jego aktualnym potrzebom. Po drugie, uczę ROZUMIEĆ GRAMATYKĘ a nie wymagam tylko i wyłącznie zapamiętania konkretnych wzorów. Na moich zajęciach uczeń nie tylko zna struktury gramatyczne dla potrzeb egzaminu, ale również potrafi je stosować w codziennej komunikacji. Co więcej, bardzo duży nacisk kładę na umiejętności posługiwania się językiem mówionym. W zależności od potrzeb, ćwiczymy nie tylko poprawność, ale i płynność językową stosując odpowiednie techniki. Ponad to, na zajęciach często korzystam z wszelakich dodatkowych narzędzi dydaktycznych, tj. piosenek, filmów/filmików, anglojęzycznych gazet/nagrań radiowych, gier planszowych, etc.

Wielkim atutem w pracy ze mną jest fakt, że posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego nie tylko Polaków, ale i obcokrajowców (Hiszpania, Słowenia). Po co o tym mówię???

Moja 10-miesięczna praktyka nauczycielska w Hiszpanii udowodniła mi, że nawet uczeń "dwójkowy" jest w stanie zmienić swoje podejście do języka i zacząć mówić a przy tym się wiele nauczyć. Do tego potrzebna jest odpowiednia osobowość nauczyciela: duże poczucie humoru, umiejętność nawiązania dobrego kontaktu oraz duża otwartość w stosunku do ucznia.

Uważasz, że Twój nauczyciel przynudza i ciągle wymaga czegoś, czego Cię nigdy nie nauczył? Chciał(a)byś podszlifować swoje umiejętności komunikacyjne? Myślisz o rozpoczęciu nauki "od zera"? A może potrzeba Ci treningu przed egzaminem? Jeśli tak to moja oferta skierowana jest WŁAŚNIE DO CIEBIE :-)

Dla osób zainteresowanych nauką w trybie on-line istnieje możliwość zajęć bez wychodzenia z domu za pośrednictwem *SKYPE* :-)

Moja oferta jest skierowana do wszystkich grup wiekowych i poziomów o różnych potrzebach. Program pracy ustalam z uczniem po pierwszym spotkaniu. Cena za godzinę zegarową jest ustalana indywidualnie (istnieje możliwość negocjacji :-))

Zapraszam serdecznie do kontaktu :-)

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Język hiszpański · - Gimnazjum
Język angielski · Język hiszpański · - Szkoła Wyższa
Język hiszpański · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  8-miesięczny kurs językowy dla dorosłych (konwersacyjny) oraz 8-miesięczne warsztaty dla dzieci z j. angielskiego w wieku 8-10 lat w SMC Rakovnik (Lublana, Słowenia). Prowadzenie teatrzyku dziecięcego w j. angielskim w wyżej wspomnianym miejscu. W latach (***) pracowałem jako Asystent Językowy w Colegio Juan Comenius (Walencja, Hiszpania) gdzie pomagałem młodzieży gimnazjalnej i licealnej rozwijać sprawności komunikacyjne i przygotowywałem ich do hiszpańskiej matury (głównie reading i writing). W zeszłym roku prowadziłem zajęcia z konwersacji dla dorosłych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Świadomość, że bogate doświadczenie zawodowe nabyte głównie zagranicą nie idzie na marne i mogę dzielić się nim w Polsce. Uwielbiam pracować z dziećmi i młodzieżą (szczególnie licealistami), jak również z dorosłymi (zarówno początkującymi jak i już zaawansowanymi w nauce języka).

  Moją prawdziwą pasją w nauczaniu języka angielskiego jest rozwój sprawności komunikacyjnych ucznia. Wiele cech mojego charakteru (duże poczucie humoru, otwartość, bardzo dobry kontakt z ludźmi, cierpliwość i umiejętność motywowania) sprawia, że moja praca daje mi wiele satysfakcji. Co więcej, nawet wtedy kiedy staram się, aby mój uczeń ROZUMIAŁ GRAMATYKĘ (a nie tylko zakuł struktury gramatyczne) zawsze ma on wiele okazji do tego aby stosować ją w języku mówionym. To sprawia, że nauka gramatyki nie ogranicza się jedynie do zadań, ale pomaga również utrwalić ją w miły i przystępny sposób "mówiąc".