Przmysław C

Przmysław C

 • Przedmioty: Język włoski - Liceum
  Język włoski - Szkoła Wyższa
 • Doświadczenie: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Université Bordeaux-Montaigne
 • Zajęcia prowadzę: Szczecin , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Oferuję:
- przygotowanie do matury podstawowej oraz rozszerzonej z języka włoskiego;
- przygotowanie do certyfikatów językowych CILS oraz CELI na poziomach od A1 do B2 włącznie;
- kurs włoskiego dla osób, które chciałyby się tego języka nauczyć, ale jakoś nie mogą się zdecydować na ten pierwszy krok ;)
Jestem studentem filologii romańskiej, posiadam certyfikat językowy CILS. Swoją przygodę z językiem włoskim zacząłem w liceum. Odbyłem miesięczny kurs językowy w Reggio Calabria (poziom B1), w zeszłym roku uzyskałem certyfikat językowy CILS (poziom B2), studiowałem na uniwersytecie w Pizie (program wymiany ERASMUS+). Jestem w trakcie kursu na poziomie C1 (nativ speaker). Przede wszystkim chcę dzielić moją pasję do Włoch i języka włoskiego z innymi. Jako że prowadzę lekcje przez Skype zaoszczędzasz czas na dojazd! (jeżeli zależy Ci na lekcji "twarzą w twarz" na pewno się dogadamy). Zapewniam wszelkie materiały! Zajęcia dostosowuje indywidualnie do potrzeb kursantów. Odkryj w sobie pokłady włoskiego i nie zwlekaj! Pierwsza lekcja gratis!
Dlaczego utrzymuję tak niską cenę za kursy? Sam jestem studentem i wiem jak trudno jest nauczyć języka obcego na własną rękę (w kwestii finansowej). Tutaj bardzo ważna informacja, nie uczę bo muszę, uczę bo to kocham!
Po więcej informacji napisz do mnie! A presto!

Przedmioty: Język włoski · - Liceum
Język włoski · - Szkoła Wyższa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Bardzo lubię pracować z ludźmi, nie jestem typem samotnika. Uwielbiam przekazywać wiedzę osobom, które dzielą moją pasję, pasję do języka włoskiego. Moją pasją jest również metodyka nauczania. Nie prowadzę zajęć uniwersalnych, a dostosowuje sposób nauczania do każdej osoby indywidualnie. Uwżam, że odpowiedni sposób przekazywania wiedzy stanowi połowę sukcesu.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Jestem studentem Uniwersytetu Szczecińskiego, na fakultecie filologi romańskiej. W trakcie studiów pierwszego stopnia odbyłem dwie wymiany zagraniczne każdą na okres pełnego semestru. Studiowałem na Università di Pisa we Włoszech oraz Université Bordeaux-Montaigne we Francji. Do nauki języków obcych podchodzę globalnie. Zapewniam jednocześnie przygotowanie porządnej bazy gramatycznej. Podróżując po europie obserwowałem profesorów, ich metody nauczania i zaaplikowałem je w mój personalny program kształcenia języka włoskiego.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Jestem osobą, która robi Szybko nawiązuję kontakt, zarówno z dziećmi, osobami w moim wieku, jak i osobami ode mnie starszymi. Nie jestem osobą konfliktową, jestem empatyczny. Na podstawie tego co dzieje się w trakcie zajęć po zajęciach sporządzam profil studenta, w ten sposób otrzymuje informacje, które pozwalają mi ukierunkować sposób dalszej nauki. Po ukończonym cyklu szkoleniowym przedstawiam uczniowi jego osobisty progres, bo uważam za istotne to, aby uczeń znał swoje słabe i mocne strony.