Paweł K

Paweł K

 • Przedmioty: Fizyka , Matematyka - Gimnazjum
  Fizyka i astronomia , Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), XVIII LO im. Jana Zamoyskiego w Warszawie
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Śródmieście, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 100 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Cześć!

Na początek kilka słów o mnie:
Jak zapewne nie uszło to Twojej uwadze, nazywam się Paweł :) Mam 23 lata i od roku zajmuje się udzielaniem korepetycji z takich przedmiotów jak matematyka oraz fizyka dla uczniów uczęszczających do szkół średnich, gimnazjów oraz szkół podstawowych. Ukończyłem liceum im. Jana Zamoyskiego w Warszawie o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym (jest to jeden z najtrudniejszych i najbardziej prestiżowych tzw. "mat-fizów"). Po zakończeniu szkoły średniej wybrałem się na studia Fizjoterapii oferowanych przez warszawski AWF, jednak po pewnym czasie uznałem, że nie jest to coś czym chciałbym się zajmować. Pomimo ukończenia tych studiów rozpocząłem naukę (dziennie) na Politechnice Warszawskiej, a konkretniej kierunek  Mechanikę i Budowę Maszyn na elitarnym wydziale  Mechanicznym, Energetyki i Lotnictwa.

INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW
Doskonale zdaję sobie sprawę z trudności, które towarzyszą samodzielnemu przygotowywaniu się do matury. Te trudności to nie tylko ilość materiału, który należy opanować, to nie tylko kwestia zrozumienia tego czego się uczysz… Znacznym kłopotem jest odpowiednia MOBILIZACJA do systematycznej i sensownie rozplanowanej nauki! Dlatego poza pomocą dydaktyczną oraz dopasowanymi i stworzonymi przeze mnie materiałami możesz liczyć na ułożenie odpowiednio dostosowanego do Twoich potrzeb oraz możliwości planu działania, który sumiennie wykonany znacznie ułatwi Ci proces przygotowywania się do tego ważnego egzaminu :)

INFORMACJE DLA NIE-MATURZYSTÓW
Dla wszystkich moich uczniów, niezależnie od poziomu (olimpiady, matura rozszerzona, matura podstawowa, gimnazja/ostatnie klasy podstawówki) posiadam własne materiały przygotowujące do egzaminów. Pomagam również w nadrabianiu zaległości, odrabianiu prac domowych oraz przygotowaniach do egzaminów z poszczególnych działów obecnie omawianych na Twoich zajęciach!

INFORMACJE DLA WSZYSTKICH
Korepetycji udzielam w następujących formułach:
1) Indywidualnie z dojazdem do ucznia, cena waha się pomiędzy 90-110 zł, w zależności od lokalizacji
2) Zajęcia grupowe 3-4 osobowe odbywające się na terenie PW, cena takich zajęć wynosi 70 zł
3) Online, cena tych zajęć wynosi 90 zł

W tym roku szkolnym zapisy na zajęcia grupowe możliwe są już tylko dla osób przygotowujących się do matury z fizyki oraz matematyki podstawowej/rozszerzonej!

Udzielam korepetycji również poza Warszawą, konkretnie w okolicach: Izabelina, Babic, Koczarg, Borzęcina, Zaborowa, Leszna. Cena korepetycji z dojazdem do tych miejsc: 100 zł

Przedmioty: Fizyka · Matematyka · - Gimnazjum
Fizyka i astronomia · Matematyka · - Liceum