Paulina S.

Paulina S

 • Przedmioty: Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Matematyka - Gimnazjum
  Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (kierunek Finanse i rachunkowość)
 • Zajęcia prowadzę: Poznań Grunwald, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 10 km
 • Wynagrodzenie: od 20 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Oferuję tanie i skuteczne korepetycje z matematyki + miła atmosfera gratis :- Korepetycji mogę udzielać zarówno u siebie, jak i w domu ucznia. Mieszkam na Górczynie.

Zrozumieć, a nie nauczyć się na pamięć - to moja zasada. Ważne jest samodzielne myślenie, wyszukiwanie informacji z zadań. Ucząc innych, nie podaję gotowych rozwiązań, tylko staram się wszystko jasno i cierpliwie wytłumaczyć, naprowadzić na dobrą drogę.

Mam 20 lat, jestem studentką II roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Finanse i rachunkowość. Ukończyłam z wyróżnieniem Liceum Ogólnokształcące w Pajęcznie, uczęszczałam do klasy o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym.

Mam dobry kontakt z uczniami w przeróżnym wieku, na różnych poziomach edukacji: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum. Zapewniam przygotowanie do sprawdzianu dla szóstoklasistów, egzaminu gimnazjalnego, matury z matematyki na poziomie podstawowym. W ramach matury na poziomie rozszerzonym mogę pomóc w rozwiązywaniu zadań. Poza tym na każdym z tych poziomów oferuję odrabianie zadań domowych, powtarzanie materiału z poprzednich lat, naukę do sprawdzianów, pomoc w zagrożeniach z matematyki, poszerzanie wiedzy o dodatkowe informacje.

Przykładowe doświadczenie, referencje:
- 14-letni uczeń, któremu udzielałam korepetycji, uniknął zagrożenia z matematyki w II klasie gimnazjum
- 35-letni mężczyzna, który 2 razy nie zdał egzaminu z matematyki w ramach LO eksternistycznego, po 2 miesiącach udzielanych mu przeze mnie korepetycji zdał ten egzamin
Więcej o doświadczeniu i numery konkretnych osób jestem gotowa podać w razie potrzeby.

Przedmioty: Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Matematyka · - Gimnazjum
Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  - przygotowywanie 35-letniego ucznia do egzaminu z matematyki w ramach LO eksternistycznego
  - przygotowywanie ucznia III klasy liceum do matury z matematyki na poziomie podstawowym
  - rozwiązywanie zadań do sprawdzianu, kartkówki z uczennicą z II klasy gimnazjum
  - rozwiązywanie zadań z uczniem I klasy technikum informatycznego
  - rozwiązywanie zadań z uczennicą szkoły zawodowej

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w pracy korepetytora lubię to, że mam kontakt z ludźmi. Poza tym ważne jest dla mnie, że dzięki temu mogę pomagać innym, dzielić się z nimi swoimi umiejętnościami, rozwiązywać wspólnie problemy oraz w pewnym stopniu przyczyniać się do poszerzania wiedzy z matematyki wśród uczniów :-)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłabym jej, że nie musi już szukać dalej - trafiła bardzo dobrze, ponieważ oprócz dzielenia się swoimi umiejętnościami oferuję także stosunkowo niską cenę, skuteczność oraz miłą atmosferę. Potwierdzą to z pewnością moi uczniowie :-) dlatego zapraszam do współpracy.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Przede wszystkim jakie wykształcenie ma korepetytor, jakie szkoły ukończył i do jakich aktualnie uczęszcza (profil, kierunek).
  Ważne także byłoby dla mnie doświadczenie korepetytora, ponieważ im jest ono większe, tym bardziej można mu zaufać. Jest ono wyrazem tego, że korepetytor nie tylko posiada dużą wiedzę i umiejętności, ale także potrafi je skutecznie przekazywać.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Moje usługi wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną przy jednocześnie gwarantowanej skuteczności. Dodatkowo staram się, aby podczas moich zajęć nie panowała sztywna, spięta atmosfera, ale sympatyczna i przyjazna nauce. Aby uczeń miał komfortowe warunki do nauki i mógł efektywnie współpracować.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Na początku stycznia 2013 r. zgłosił się do mnie 35-letni mężczyzna, który 2 razy nie zdał egzaminu z matematyki w ramach LO eksternistycznego. Przez 2 miesiące uczęszczał do mnie na korepetycje kilka razy w tygodniu po 1-2 h. W połowie lutego zdał ten egzamin z matematyki.