Olga W.

Olga W.

 • Przedmioty: Język rosyjski - Szkoła Podstawowa
  Język rosyjski - Gimnazjum
  Język rosyjski , Język polski - Szkoła Wyższa
  Język polski , Język rosyjski - Liceum
  Język rosyjski - Native speaker
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski ()
 • Zajęcia prowadzę: Pruszków , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 60 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Здравствуйте! Okazja! Lekcja próbna za 50% normalnej ceny :)
Kontakt poprzez SMS, ponieważ właśnie mogę przeprowadzać lekcję ;) ^ (***)
Język rosyjski z Rosjanką . Duże doświadczenie w nauczaniu, mam codzienny kontakt z językiem rosyjskim, dodatkowo w grudniu 2015 otrzymałam certyfikat Rosyjskiego Uniwersytetu Przyjaźni Międzynarodowej o ukończeniu kursu, poświęconego nauczaniu języka rosyjskiego jako obcego.
Oferuję
-Profesjonalny trening rosyjskiego
-Opiekę językową nad Słuchaczem po lekcjach (dostarczenie niezbędnych materiałów, pomoc w sytuacjach wymagających znajomości języka bądź specyfiki współpracy/ kontaktu z Rosjanami)
-Profesjonalne korepetycje, przygotowanie do Matury, egzaminów, rozmów kwalifikacyjnych
-Pomoc doraźną w postaci uzupełnienia wniosków, przeprowadzenia rozmowy telefonicznej, wykonania tłumaczenia, pomocy w przygotowaniu prezentacji, powtórki konkretnych działów językowych etc.
10 lat temu dzięki wygranej w konkursie recytatorskim "Kresy" przyjechałam do Polski z Rosji, żeby poznać kraj swoich przodków od podstaw. Skończyłam polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim, pracuję w 3 szkołach językowych na stanowisku lektorki (głównie nauczanie in-company i współpraca ze służbami mundurowymi, kursy indywidualne i grupowe ), również jestem tłumaczem SBT UW w zakresie polsko-rosyjskim. Świadomie wybrałam specjalizację nauczycielską, gdyż pochodzę z rodziny ściśle związanej z edukacją i nauczanie fascynowało mnie od dzieciństwa. Mam za sobą praktyki z języka polskiego w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, również pracowałam w rosyjskim przedszkolu na stanowisku wychowawcy-nauczyciela polskiego i rosyjskiego języków. Korepetycji z języka rosyjskiego udzielam od 2007 roku, a w 2008 roku zaczęłam uczyć rosyjskojęzyczne osoby języka polskiego. Mam swoje materiały, którymi chętnie się dzielę na lekcjach, jestem otwarta na różne metody prowadzenia zajęć, wiek, płeć i stanowisko nie są dla mnie przeszkodą, gdyż mam duże doświadczenie. Również proponuję opiekę językową nad uczniem poza lekcjami, w postaci dostarczenia filmów, książek, muzyki bądź innych ciekawych i przydatnych w nauce rzeczy. Zapraszam do kontaktu!

Przedmioty: Język rosyjski · - Szkoła Podstawowa
Język rosyjski · - Gimnazjum
Język rosyjski · Język polski · - Szkoła Wyższa
Język polski · Język rosyjski · - Liceum
Język rosyjski · - Native speaker

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Nauczanie in-company (kadra średniego i wysokiego szczebla w firmach, korporacjach- różne branże), współpraca ze służbami mundurowymi (Norvegian Grants), kursy indywidualne i grupowe na różnych poziomach zaawansowania.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W byciu lektorem języka rosyjskiego najbardziej lubię to, że naprawdę jestem w stanie podzielić się kawałkiem swojej ojczystej kultury z ludźmi, które nie zawsze są świadomi jej bogactwa i różnorodności. Również cieszy mnie to, że efekty pracy są widoczne, często wręcz są namacalne (certyfikaty, zdane egzaminy, awanse zawodowe).

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Radzę sprecyzować swoje oczekiwania, żeby lektor miał zarys celu, do którego się dąży. Najlepiej gdyby się dało znaleźć lektora z zapleczem pedagogicznym, ponieważ samo bycie native speakerem nie wystarczy. Oczywiście, rówież musi "zaiskrzyć", warto skorzystać z pierwszej lekcji za 50% ceny by się przekonać, czy idzie się dogadać z osobą, która ma wtajemniczyć w świat języka obcego.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem Rosjanką, która z wykształcenia jest filologiem i naucza języka rosyjskiego oraz polskiego. Język rosyjski, którym się posługują na Białorusi bądź Ukrainie, jest inny niż ten, którym się posługujemy my- Rosjanie. Bardzo istotnym faktem jest moje zaplecze pedagogiczne, ponieważ nie wystarczy być native-speakerem, by umieć poprawnie się wysławiać, a tym bardziej pisać. Łączę te wszystkie niezbędne cechy i wielokrotnie do mnie trafiają osoby, które zostały nie do końca poprawnie nauczone przez osoby z innych krajów. Nauczyć kogoś na nowo jest trudniej, dlatego zachęcam do współpracy z właściwymi osobami.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Cennik moich usług zależy od kilku składników:
  -częstotliwość spotkań
  -długość spotkań
  -cele wyznaczone przez klienta (kurs pomagający w zdaniu matury, która ma być za tydzień nie może kosztować tyle samo co regularne zajęcia, które z założenia mają trwać rok)
  -miejsce spotkań (w wyjątkowych sytuacjach trzeba doliczyć koszt transportu)

  Żeby ułatwić kalkulację, proponuję od razu sporządzić odpowiedź na powyższe punkty, wtedy proces umówienia się na lekcję przebiegnie znacznie sprawniej :)