NAUCZYCIELKA KATARZYNA H

NAUCZYCIELKA KATARZYNA H

 • Przedmioty: Biologia - Szkoła Podstawowa
  Biologia - Szkoła Wyższa
  Biologia - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Śląski (nauczycielka dyplomowana w LO)
 • Zajęcia prowadzę: Bytom , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 100 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Zweryfikowane referencje Zweryfikowane referencje

* EGZAMINATORKA maturalna w zakresie BIOLOGII i przedmiotów przyrodniczo- matematycznych w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej ** mgr biologii i ochrony środowiska studia z wyróżnieniem na UŚl w Katowicach *** studia podyplomowe z zakresu przedmiotów przyrodniczo- matematycznych **** NAUCZYCIELKA dyplomowana prywatnego LO i pedagog z 20- letnim doświadczeniem- wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa ***** organizatorka kursów maturalnych z BIOLOGII w zakresie rozszerzonym i podstawowym ****** ekspertka maturalna

tel. (***)

Napisz wiadomość, a prześlę szczegóły współpracy:

90 % na maturze- zaufaj profesjonaliście Wiedza nauczycielska, a nie studencka lub naukowa. Nauczycielka dyplomowana LO, egzaminatorka maturalna, mgr biologii i ochrony środowiska z 20- letnim doświadczeniem, pedagog, organizatorka kursów maturalnych z biologii w zakresie matury rozszerzonej i podstawowej, ekspertka maturalna. Legalne korepetycje, przygotowanie do egzaminów zewnętrznych i matury, przygotowanie na uczelnie medyczne na obszarze całego Śląska. Zajęcia również w soboty, niedziele, święta, ferie i wakacje- zawsze dostosowane do potrzeb ucznia Zapisz ten numer: (***) Zadzwoń i sprawdź już dziś Nie ryzykuj braku kompetencji studenta lub naukowca- potwierdzona efektywność matury z biologii: ponad 90 Zainwestuj w swoją przyszłość. Gwarantuję: znajomość wymagań maturalnych z biologii, dostęp do testów i rozwiązań punktowanych przez OKE w Jaworznie - rozwiązywanie zadań ,,pod klucz", bieżąco aktualizowaną i praktycznie zastosowaną wiedzę wg kryteriów ,,nauczycielskich, a nie studenckich lub naukowych, wysoki poziom merytoryczny zajęć, szeroki dostęp do materiałów źródłowych, testów i zadań- materiały wliczone w cenę, znajomość programów nauczania biologii Operon, Nowa Era, WSiP, PWN, abc, Nowa matura i inne, cierpliwość, solidność i bezstresową atmosferę, indywidualizację zajęć oraz toku nauczania.
Miejsce zajęć: u korepetytora, okolice Bytomia- Zabrza czas zajęć: 120 minut. Zajęcia w postaci: 1. Korepetycji klasycznych indywidualnych ,,douczających 2. Korepetycji interaktywnych indywidualnych maturalnych- z licznymi pomocami naukowymi 3. Korepetycji grupowych max 5 osób maturalnych- tylko w roku szkolnym. UWAGA: BARDZO proszę aby dzwonić po godz. 21.30 Serdecznie zapraszam.
Doświadczenie:mgr biologii i ochrony środowiska studia z wynikiem bdb, 20 lat pracy nauczycielskiej, nauczycielka dyplomowana w renomowanym Liceum, Korepetytorka od..zawsze. Certyfikaty:studia magisterskie i podyplomowe na UŚl biologia, przyroda, matematyka. Egzaminatorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie

Przedmioty: Biologia · - Szkoła Podstawowa
Biologia · - Szkoła Wyższa
Biologia · - Liceum

1 referencji - ocena 5/5 - ostatnia

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Nauczycielka godna zaufania. Do matury jeszcze co prawda kilka tygodni, ale uważam ze jestem przygotowany dobrze i mam nadzieję, ze zdam na 90%. Pani Katarzyna rozwiązuje ze mną mnóstwo testów. Nauka przebiega w milej atmosferze, zawsze czeka na mnie filizanka kawy. Polecam wszystkim, Karol T."

Trwa ładowanie…

Referencje

 • Potwierdzona przez Korepetycje.edu.pl

  "Nauczycielka godna zaufania. Do matury jeszcze co prawda kilka tygodni, ale uważam ze jestem przygotowany dobrze i mam nadzieję, ze zdam na 90%. Pani Katarzyna rozwiązuje ze mną mnóstwo testów. Nauka przebiega w milej atmosferze, zawsze czeka na mnie filizanka kawy. Polecam wszystkim, Karol T."

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Opinia klienta: Mój syn zdał maturę rozszerzoną z biologii na 89%.To najlepszy dowód na to,że są to najskuteczniejsze korepetycje na Śląsku.Było to jego trzecie podejście do matury.Zaden wcześniejszy korepetytor nie osiągnął z nim takiego wyniku.Te korepetycje są perfekcyjne.Pani Korepetytor jest doskonale przygotowana do każdych zajęć.Zajęcia są dokładnie zaplanowane i zorganizowane.Otrzymywane przez syna zestawy(jednorazowo około 20 stronA4) zmuszały go do wytężonej pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.Testy były wnikliwie sprawdzane,a błędy na bieżąco korygowane np.pojedyncze słowa,które zmieniały sens całej odpowiedzi.Nigdy wcześniej ani ja,ani syn nie natrafiliśmy na tak skutecznego nauczyciela.Pani Korepetytor jest bardzo sympatyczna,ale równocześnie wymagająca.Jako rodzić na bieżąco byłem informowany o postępach syna(kontakt bezpośredni jak i mailowy)polecam te korepetycje każdej osobie chcącej spełnić swoje marzenia o medycynie lub kierunkach pokrewnych.Są warte swojej ceny. :lol:

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kreatywność, bezpośredni kontakt z uczniem, robię , to co mnie zawsze pociągało. Uwielbiam uczyć, zwłaszcza biologii. Przedmiot jest bardzo interesujący. Mnóstwo faktów i wiadomości, ale doskonale uporządkowanych. Zachowany jest ład i porządek, wszystko jest ewolucyjnie poukładane! Zapraszam na zajęcia:)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Należy szukać osoby takiej jak ja- kompetentnej, wytrwałej, o szerokiej wiedzy merytorycznej, cierpliwej, potrafiącej słuchać, ale też potrafiącej tłumaczyć. Ważne jest doświadczenie, umiejętności oraz przygotowanie merytoryczne. nie jestem studentem, ani pracownikiem naukowym. JESTEM NAUCZYCIELEM

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  SKUTECZNOŚĆ MOICH ZAJĘĆ TO POTWIERDZONE 85- 90% na MATURZE!
  ZAJĘCIA SĄ PROWADZONE wg AUTORSKIEGO PROGRAMU INNOWACJI PEDAGOGICZNEJ