Monika C

Monika C

 • Przedmioty: Chemia , Fizyka , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Chemia , Fizyka , Matematyka - Gimnazjum
  Chemia , Matematyka - Szkoła Wyższa
  Chemia , Fizyka i astronomia , Matematyka - Liceum
  Język czeski - Szkoła wyższa
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Ursynów, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 60 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni korepetytor z przygotowaniem pedagogicznym - wymagający i solidny; zajęcia do egzaminów, doraźne, pomoc przy odrabianiu prac domowych, badawczych projektów szkolnych; u ucznia lub nauczyciela /Metro Natolin, ul Lanciego/ Monika (***)

Zajęcia prowadzone są w otwarte i sympatycznej atmosferze. Poza zajęciami w razie pytań jestem do dyspozycji via tel, messager, fb itd. Staram się przekazać wiele informacji w sposób oparty przede wszystkim na logicznym kojarzeniu faktów, zasad i reguł. Szczególnie cenię sobie moment, gdy Uczeń po pewnym czasie naszej lekcji, spogląda jeszcze raz na to "niewykonalne" zadanie i sam do siebie mówi "Przecież to proste!":)

Przedmioty: Chemia · Fizyka · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Chemia · Fizyka · Matematyka · - Gimnazjum
Chemia · Matematyka · - Szkoła Wyższa
Chemia · Fizyka i astronomia · Matematyka · - Liceum
Język czeski · - Szkoła wyższa

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  studenci: chemia analityczna/2 osoby - SGGW/, chemia ogólna /SGGW/
  liceum: maturzyści / 2 osoby/, stała lub doraźna pomoc /3 osoby/
  gimnazjum: zajęcia z konkretnych przedmiotów lub łączone / ok.10 osób/

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kiedy Uczniowie lub ich znajomi wymieniają się kontaktem do mnie, gdyż Córka/Syn znacząco poprawili się w swoich wynikach.

  Szczególnie cenię sobie moment, gdy Uczeń po pewnym czasie naszej lekcji, spogląda jeszcze raz na to "niewykonalne" zadanie i sam do siebie mówi "Przecież to proste!":)

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Chemia,matematyka,fizyka przygotowanie do sprawdzianów, egzaminu matematyczno-przyrodniczego, matury, kolokwium. Doktorantka Uniwersytetu Warszawskiego, wieloletni korepetytor z przygotowaniem pedagogicznym - wymagający i solidny; zajęcia do egzaminów, doraźne, pomoc przy odrabianiu prac domowych, badawczych projektów szkolnych

  u ucznia lub nauczyciela /Metro Natolin, ul Lanciego/ Monika (***)

  Zajęcia prowadzone są w otwarte i sympatycznej atmosferze. Staram się przekazać wiele informacji w sposób oparty przede wszystkim na logicznym kojarzeniu faktów, zasad i reguł. Szczególnie cenię sobie moment, gdy Uczeń po pewnym czasie naszej lekcji, spogląda jeszcze raz na to "niewykonalne" zadanie i sam do siebie mówi "Przecież to proste!":)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym wiedzieć, czy palę, odbieram telefon w czasie lekci, czy lekcja jest prowadzona w ciszy, czy lekcja w razie chęci może być prowadzona w obecności opiekuna..

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy w razie gdyby zaistniała potrzeby/nagła okoliczność/ dodatkowych zajęć, to czy korepetytor byłby do dyspozycji poza standardowym czasem spotkania?

  Dodam humorystycznie: Jak Pani pachnie?
  To rzeczywista uwaga usłyszana od Mam trojga uczniów, którzy mieli braki:Przychodzili na znienawidzoną chemię tylko dlatego, że nauczyciel nareszcie ma dziwnego zapachu:)

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Chciałabym wiedzieć, osoba o mojej profesji: pali, odbiera telefon w czasie lekcji, czy lekcja jest prowadzona w ciszy, czy lekcja w razie chęci może być prowadzona w obecności opiekuna..

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Staram się przekazać wiele informacji w sposób oparty przede wszystkim na logicznym kojarzeniu faktów, zasad i reguł.
  Zależy mi na efektach wspólnej pracy i w razie potrzeby jestem dyspozycyjna cia telefon, fb, skype itd oraz klasyczny facetime.
  Nie odbieram telefonów w czasie zajęć ,a jeżeli lekcja jest prowadzona u mnie, to poza mną i
  Uczniem nie ma osób trzecich.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Czy są w domu zwierzęta, bo dzieko jest alergikiem? - Nie, nie ma.
  Czy w razie potrzeby pracuje Pani w niedzielę? - Tak, jest tak możliwość.
  Czy prowadzi Pani lekcje on line? Tak, chociaż są mniej efektywne.
  Dziecko jest dyslektykiem, dysgrafikiem, ma ADHD itd. czy to Pani nie przeszkadza?Oczywiście, że nie, jednak nie jestem terapeutą i w przypadku np. osób wrażliwych lub nadpobudliwych nprosiłabym o lekcje w ich domach lub przy obecności opiekuna.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Mama uprzedziła mnie, że jestem jednym z wielu kolejnych korepetytorów. Poprzednie zajęcia kończyły się po pierwszym spotkaniu lub w jego trakcie. W czasie naszej lekcji z Młodym Obywatelem uczęszczającym do pierwszej klasy gimnazjum, nie wyczułam wzajemnej sympatii, ani chęci do pracy. Zdziwiłam się, gdy Mama zadzwoniła do mnie, że widzimy się znów za tydzień a najlepiej wcześniej. I tak w tym roku szykujemy się do matury. ps. Dlaczego Mały chciał się spotykać.?Jak to z jego Mamą się śmiejemy do dziś, bo jestem ok.":))))

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Moja profesja - korepetytora w naukach ścisłych - jest tym, co sprawia mi przyjemność i wykonuję ją z zamiłowania. CHociaż jak kązda praca, wymaga wysiłku, stałej atencji i biegłości, gdyż od ucznia słowo "SPRAWDZAM" pada w czasie lekcji przez cały czas.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  W takcie studiów, chciałam być niezależna, i momo, że niczego mi nie brakowało, to zawsze własne zaskórniaki, to własne zaskórniaki. I tak to się właśnie zaczęło. Wpierw lekcje z synem znajomych a obecnie stały środek utrzymania.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Zadzwoniła do mnie studentka I-ego roku biologii na SGGW , że w piątek ma kolokwium z chemii kwantowej /hybrydyzacja, poziomy energetyczne, wiazania, polarnośc itd., a ma braki z liceum i prosi o pomoc. Jest czwartek a ja nie mam wolego czasu do 19. Pracowałyśmy do póżna przez 3 godziny, a po zajęciach odwiozłam ją do Akademika. Dostała 5:)

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Zajęcia prowadzone są w otwartej i sympatycznej atmosferze. Staram się przekazać wiele informacji w sposób oparty przede wszystkim na logicznym kojarzeniu faktów, zasad i reguł.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Wdrożenie fialrów WCM w zakresie EHS i BBS i przygotowaniu do niech odpowiednich KPI. Z uwzględniemiem mikrobiologii i mechaniki płynów w obiegu zamkniętym selutora.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Koszt lekcji standardowej /pełna 1godz./ to 60 zł. Przy chęci dłuższej współpracy cena lekcji może ulec obniżeniu. Posiadam ksiązki, materiały, powielone testy i sprawdziany. W razie dodatkowych potrzeb i materiałów korzystam z zasobów z mojej chmury edukacyjnej dostępnej na lekci poprzez Ipad.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Osobie chcącej wykonywać profesję korepetytora doradziłabym, że musisz być zadbaną, schludną osobą. Posiadasz wiedzę, zatem jedyne co jeszcze buduje opinię o Tobie, to rzetelność, punktualność i jasneustalenie reguł gry z młodym człowiekiem.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  skuteczność, punktualnośc, poczucie obowiąązku, dyspozycyjność, otwartość i dostosowanie się do stylu pracy ucznia by efektywność na naszych spotkaniach była jak największa.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Udoskonaliłabym umiętności związane z kreacją baz danych i ich prezentacją, excelem, pozycjonowaniem stron internetowych. A także pograłabym w tenisa i zaciągnęła do kadry curlingu

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czego nie lubiłam, gdy sama chodziłam na korepetycje? Nie lubiłam, gdy nauczyciel wypytywał mnie o sprawy, które nie są związane z zajęciami, plotkował, palił i leserował.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Jak kształtują si eproporcję w działaniach, konieczne do osiągnięcia sukcesu w danej dziedzinie/przedmiocie? 50% uwaga na lekcji, 50% praca własna / 40% praca własna i 10% wsparcie korepetytora/