Solidne Korepetycje z Angielskiego TANIO matura, egzaminy, konwersacje

Monika

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski - Gimnazjum
  Język angielski - Szkoła Wyższa
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, WSZMiJO
 • Zajęcia prowadzę: Białystok , Pracuję zdalnie (internet/telefon)
 • Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem doświadczoną nauczycielką, mgr języka angielskiego i cierpliwą korepetytorką. Przebywałam w Wielkiej Brytanii jako pomoc nauczyciela w szkołach angielskich przez trzy lata.

Specjalizuję się w:
-nauce języka angielskiego uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (materiał leksykalny, gramatyczny przekazywany na lekcji pogłębiony o dodatkowe ćwiczenia, pomoc w pracach domowych, przygotowanie do testów, egzaminów państwowych(gimnazjalnego, maturalnego na poziome podstawowym i rozszerzonym, KET,PET,FCE)

Posiadam bardzo bogaty i ciekawy zestaw materiałów do nauki dostosowany do wyżej wymienionych potrzeb

Jeśli masz problem z j. angielskim w szkole, planujesz zdanie egzaminu lub chcesz po prostu poprawić swój angielski to chętnie udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania. Szczególną uwagę zwracam na konwersację. Zapewniam indywidualne podejście i bezstresową atmosferę.

Uczeń decyduje jaki materiał będzie realizowany (gramatyka, konwersacje, słownictwo, czy też wszystkie elementy). Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie z efektów nauczania. Na zajęcia przygotowuję materiały (również multimedialne), które przesyłane są na maila przed lekcją. Karty pracy są wykorzystywane podczas lekcji. W zależności od potrzeb uczeń otrzymuje dodatkowe materiały do samodzielnej pracy w domu utrwalające zdobytą wiedzę.

Chętnie słucham sugestii ucznia co do jego oczekiwań.Moją najlepszą rekomendacją jest grupa zadowolonych moich uczniów.

Zajęcia 7 dni w tygodniu (także w godzinach przedpołudniowych).

W rozsądnej cenie 30 zł/ za 60 min. W tej cenie oferuję także materiały do nauki.
Udzielam także korepetycji z Buisness English 40zł / 60 min.

Korepetycje TYLKO online z wykorzystaniem komunikatora Skype. Jeśli dotychczas nie korzystałeś/aś z tej formy korepetycji to zapewniam wsparcie w tym zakresie.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  przygotowywanie uczniów do egzaminu PET, KET, FCE, do matury na poziomie rozszerzonym, egzaminu gimnazjalnego; udzielanie korepetycji osobie mającej podjąć pracę na terenie Wielkiej
  Brytanii ( zwłaszcza nad słownictwem i korekcją wymowy w języku angielskim ze szczególnym zwróceniem uwagi na wymowę brytyjską ; praca dla Bradford Education w charakterze tłumacza symultanicznego dla polskich emigrantów.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Największa radość sprawia mi obserwowanie jak uczniowie poprawili swój angielski i że są w stanie komunikować się. Jeśli uczeń mówi mi, że ,,otworzyłam mu oczy na angielski , bo nigdy do tej pory nikt go w ten sposób nie uczył to dla mnie największa nagroda. U uczniów nieśmiałych, którzy mają blokadę przed mówieniem niesamowite jest to, że po krótkim czasie są w stanie ,,otworzyć się '' na język i nie obawiają się mówić. Ci, uczniowie, którzy mają większa świadomość językową często nie mówią, gdyż obawiają się popełnić błąd. Po moich uwagach jak sobie z tym radzić, są dużo bardziej skłonni używać języka i nie przejmować się najmniejszym błędem.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Doskonale orientuję się, że jest cała gama uczniów. Niektórzy sami nazywają się ''mniej zdolnymi językowo''. Inni nie wierzą w swoje umiejętności, gdyż już zdążyli przywyknąć do przyczepianej im ,głównie przez dotychczasowych nauczycieli, etykiety ,, nie będziesz mówić po angielsku'' , ,,nie masz zdolności językowych. Z obserwacji moich uczniów mogę powiedzieć, że na pewno istnieje coś takiego jak zdolności językowe ale same zdolności to nie wszystko. Bez silnej woli ,bez samozaparcia się i ciągłego doskonalenia obcego języka nikt nie będzie się nim posługiwał płynnie. Praktyka uczyni mistrza. Poza tym , im więcej się uczymy, tym łatwiej przychodzi nam nauka ,np. nowego słownictwa. języka trzeba używać i z nim obcować , by czuć się w nim pewnie i móc bez oporu się wypowiadać. Trzeba się zacząć uczyć z własnej woli , a nie przymusu. Należy wyrobić w sobie postawę :,,ja chcę ''. Gwarantuję ,że nagroda ( KOMUNIKACJA Z NATIVE SPEAKEREM) jest bezcenna.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Zawodowo zajmuje się nauczaniem angielskiego. Ukończyłam uczelnię otrzymując dyplom mgr filologii angielskiej o specjalności nauczyciel języka angielskiego. Wiem jak nauczać, by uczniowie robili systematyczne postępy. Obecnie udzielam lekcji zarówno dzieciom, nastolatkom , jak i dorosłym. Uczyłam w szkołach podstawowej i liceum. Odbyłam mnóstwo szkoleń metodycznych z zakresu nauczania i egzaminów maturalnego i gimnazjalnego. Sama uczestniczyłam w tych egzaminach.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Najważniejsze jest wykształcenie kierunkowe, ewentualnie dla osób które nie skończyły filologii angielskiej certyfikaty FCE,CAE,CPE.
  Pytanie o doświadczenie w nauczaniu również należałoby zadać.
  Pytania o posiadane materiały oferowane przez nauczyciela.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien zastanowić się czy osoba ma uprawnienia formalne do nauczania języka obcego. Powinien również zapytać o dotychczasowe doświadczenie w nauczaniu.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  ja podchodzę do nauczania angielskiego bardzo praktycznie. Dla mnie nie liczy się to, że uczeń dostał 5 z present simple, gdyż to tylko sukces chwilowy.Ważne jest czy umie go używać i za 2 miesiące, za kolejne 2 i potem zawsze w przyszłości. Musi znać nie tylko formy gramatyczne lecz również musi wiedzieć kiedy ten czas zastosować. Ważne są umiejętności PRAKTYCZNE, nie teoretyczne

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jak będą wyglądały lekcje to pytanie które najczęściej słyszę na początku. Szczerze odpowiadam na ten pytania krok po kroku. Bardzo często robię krótką próbkę lekcji, zawsze zwracając uwagę na praktyczne umiejętności ucznia. Uczeń będzie wiedział jak zapytać o moje imię, ale z reguły zawsze źle zapyta mnie o imię, np. mojej siostry. Przecież pytanie o imię nie zawsze jest zadawane osobie twarzą w twarz. czasem pytamy o kogoś innego, kto nie jest obecny podczas rozmowy.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Pamiętam ucznia, który bardzo bał się mówić, mimo tego że znał słownictwo w stopniu pre-intermediate. Po moich zachętach i licznych uwagach jak radzić sobie ze stresem zaczął z większą pewnością używać angielskiego.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Jest to trudny zawód. Uczniowie różnią się znacznie od siebie i trzeba znaleźć ,,złoty środek '' jak podejść do każdego z osobna ,by nauka przynosiła efekty. Tylko wyrozumiała , cierpliwa , ciepła postawa nauczyciela gwarantuje sukces. Trzeba unikać krytyki i nie szczędzić pochwał ,nawet za najmniejsze sukcesy językowe. Indywidualne traktowanie ucznia to klucz do sukcesu.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Mam wykształcenie kierunkowe i każdy na początku próbuje wykonywać zawód, do wykonywania którego spełnia określone kryteria formalne. Ja spróbowałam i mi to sprawia przyjemność i daję satysfakcję. Te dwie rzeczy są najistotniejsze w wykonywaniu wszystkich zawodów.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Bardzo się cieszę ,że mój uczeń zdał egzamin KET , a to jeszcze mały chłopiec i teraz przygotowujemy się do PET'a. Mam nadzieję ,że ten egzamin również zda za ''pierwszym podejściem''.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Cały czas sama doskonalę swój angielski. Mam bardzo gruby zeszyt , w którym codziennie zapisuję nowe słownictwo z różnych dziedzin. Ostatnio te dziedziny to It i business English. Intensywnie uczę się business English.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Przygotowałam osobę dorosłą do wyjazdu do Stanów Zjednoczonych. Osoba ta to pani w moim wieku. Planuje zostać jakiś czas w USA. Za 30 złotych za lekcję ta pani dostawała dużo materiałów praktycznych, niezbędnych do swobodnej komunikacji w realiach życia codziennego

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Nie, cennik moich usług jest bardzo prosty. Za 30 złotych za całe 60 minut uczeń ma zapewnioną lekcję dostosowaną do swoich oczekiwań. Uważam, że ta cena jest naprawdę konkurencyjna na runku w porównaniu z innymi wygórowanymi cenami.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Trzeba być pewnym swoich umiejętności. Słuchać klienta bardzo uważnie i zawsze starać się dostosować do jego oczekiwań. Trzeba być nie tylko kontaktowym ,miły i wyrozumiałym lecz również wymagającym, by klient czuł ,że ci zależy na nim.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Słowność to moja najmocniejsza strona. Na przykład jeśli mówię ,że będziemy coś robili to zawsze potem to robimy .My word is my bond mówi jedno angielskie powiedzenie. Ja się tego trzymam.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałabym być w stanie czuć się pewnie w języku biznesu i móc go potem uczyć. Teraz uczę się tego języka i mam nadzieję ,że za jakiś czas będę mogła zaoferować jego naukę innym osobom.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Czego najbardziej nie lubisz u uczniów ?
  Najbardziej przeszkadza mi ,gdy uczeń nie szanuje mojego czasu i w ostatniej chwili odwołuje lekcję. Jest to naprawdę irytujące.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Co mi się nie podoba w ogłoszeniach o korepetycje ?
  Za dużo znajduje się ofert od osób, które same jeszcze nie skończył edukacji w zakresie języka angielskiego. Szczególnie korepetycje oferowane przez licealistów.