Michał Tabor

Michał T

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski - Gimnazjum
  Język angielski - Szkoła Wyższa
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski
 • Zajęcia prowadzę: Radom , Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 45 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Cześć! Jestem wykwalifikowanym nauczycielem języka angielskiego (absolwent lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim) i oferuje indywidualne lekcje dla osób z najróżniejszymi potrzebami. Pracowałem za granicą i naucze Cię takich aspektów językowych, które pomogą Ci jeszcze lepiej mowić po angielsku i rozumieć ten język.

To co mnie wyróżnia na tle innych to przede wszystkim zajęcia całkowicie dopasowane do Twoich potrzeb. Wytłumaczę Ci najbardziej zawiłe aspekty gramatyczne, ale co najważniejsze – nauczę Cię ich swobodnie używać, abyś mógł/mogła coraz bardziej udoskonalać swoje zdolności językowe. Moje lekcje są zaplanowane przez co nie popadam w rutynę i biorę pod uwagę za każdym razem indywidualne potrzeby i predyspozycje mojego ucznia.

Oferuję:

- lekcje ogólne

Masz problemy z bieżącym materiałem w szkole? Lub może chciałbyś/chciałabyś przyswoić więcej wiedzy niż to, czego możesz nauczyć się w klasie? Mogę Ci zaproponować Ci zajęcia na każdym etapie zaawansowania – A1 -C2 – i biorąc pod uwagę każdy aspekt językowy (mówienie, pisanie, czytanie słuchanie). Chętnie pomogę Ci w przygotowaniu do sprawdzianu, testu.

- konwersacje

Jeśli planujesz wyjazd za granice, lub zwyczajnie interesuje Cię przede wszystkim praktyczny aspekt nauki i oczekujesz szybkich rezultatów, to możemy skupić się na mówieniu. Dzięki metodzie „total immersion” przełamiesz barierę językową i zauważysz efekty 2x szybciej!

-przygotowanie do egzaminów PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, maturalnego (poziom podstawowy i rozszerzony), gimnazjalnego

Podczas takich lekcji nauczę Cię jak w efektywny sposób rozwiązywać arkusze egzaminacyjne. Udoskonalimy Twoje umiejętności produktywne i receptywne.

Cena od 45zł/60 min
Możliwość umówienia się na lekcje próbną! 20zł/30min

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…