Michał S

Michał S

 • Przedmioty: Język angielski , Język niemiecki - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Język niemiecki - Gimnazjum
  Język angielski - Szkoła Wyższa
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: 1 rok
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Śląski
 • Zajęcia prowadzę: Bytom , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon)
 • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Zapraszam na korepetycje i kursy języka angielskiego i niemieckiego! Jestem magistrem filologii angielskiej, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego (specjalność filologia angielska tłumaczeniowa z językiem niemieckim) oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Zabrzu (specjalność język angielski).

Mieszkam w Bytomiu.

Jeśli chodzi o język angielski, zajęcia są przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjów, szkół średnich i dorosłych. Mogę nauczać na dowolnym poziomie znajomości języka (A1 - C2), mogę także uczyć od podstaw. 

Zajęcia języka niemieckiego przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i dorosłych. Aktualnie uczę niemieckiego na poziomie podstawowym (A1/A2), więc mogę uczyć dzieci, które dopiero zaczynają naukę niemieckiego, lub dorosłych, którzy pragną nauczyć się języka od podstaw.

Jestem miły, cierpliwy, przyjazny i wyrozumiały i chętnie wytłumaczę materiał aż zostanie on opanowany - można więc liczyć na miłą i spokojną atmosferę na zajęciach. Od dawna interesuję się językiem angielskim i umiem nim władać wyjątkowo dobrze, więc z łatwością będę umiał wskazać, co państwo już umiecie, a nad czym trzeba jeszcze popracować. Jako dziecko mieszkałem w Niemczech i mam bliski kontakt ze swoją Niemiecką rodziną, więc będę mógł nauczyć Państwa żywego języka, to znaczy języka używanego w taki sposób, w jaki używa się go na co dzień w Niemczech.

Pomogę doszlifować umiejętności konwersacyjne, poprawić znajomość gramatyki języka angielskiego i niemieckiego, a także przygotować do egzaminu maturalnego z języka angielskiego tych, którzy tego potrzebują. Tok nauki jest indywidualnie dostosowywany do klienta; na pierwszej lekcji oceniona zostanie między innymi aktualna zdolność posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim oraz zapoznanie się z celami, jakie klient zamierza osiągnąć.

Zajęcia odbywają się aktualnie u mnie w domu oraz online.

Zniżki:

- Koszt zajęć przeprowadzanych dla dwóch osób jednocześnie (w ramach tej samej godziny lekcyjnej) wynosi 35 złotych za osobę (razem 70), a dla trzech osób jednocześnie 30 złotych za osobę (razem 90).

Kserowane materiały z podręczników dla uczniów są darmowe. Można je wypełniać na lekcjach (w przypadku rozwiązywania ćwiczeń) i zabrać ze sobą do domu.
Mieszkam w Bytomiu.  Aktualnie dostępny jestem w godzinach od 7:00 do 19:30 w poniedziałki, wtorki i czwartki i w środy od 13:00 do 19:30 (w przypadku zarezerwowania określonej godziny w dany dzień już przez innego klienta powiadomię Państwa o tym podczas rozmowy telefonicznej).

Zapraszam serdecznie :)!

Przedmioty: Język angielski · Język niemiecki · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Język niemiecki · - Gimnazjum
Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Kursy angielskiego dla 2 dorosłych klientów plus tłumaczenia i rozmowy telefoniczne z partnerami biznesowymi po angielsku dla jednego z nich, kurs języka niemieckiego dla innego klienta i przygotowywanie do matury jednej maturzystki.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię uczucie satysfakcji z postępów moich uczniów, poczucie tego, że jestem im przydatny jeśli chodzi o rozwijanie ich zdolności językowych oraz to, że jest to praca przyjemna dla mnie i daje mi ona dużo uciechy.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Podjąłem decyzję, że najbardziej przyjemną i satysfakcjonującą dla mnie pracą będzie nauczanie języka angielskiego, gdyż moje studia mnie do tego przygotowały i zorientowałem się, że jest to też fajna zabawa i pożyteczna bardzo specjalizacja.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Dalej się kształcę, jest to dla mnie bardzo ważne, ostatnio zamówiłem prenumeratę czasopisma "Nowe horyzonty anglistyki" dla lektorów i nauczycieli języka angielskiego opisujące nowe metody nauczania języka angielskiego i czytam to czasopismo przyswajając jednocześnie zawarte w nim informacje.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnim wykonanym projektem było tłumaczenie kontraktu potrzebnego dla mojego klienta w celu podjęcia współpracy z zagranicznym partnerem biznesowym, przetłumaczenie przeze mnie jednej strony dokumentu kosztuje 26 złotych, tłumaczenie zajęło mi 3 dni.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  60 minut kosztuje u mnie 40 złotych dla jednej osoby, dla 2 i więcej osób jednocześnie na jednych zajęciach są zniżki - 35 złotych od osoby dla 2 osób, dla 3 osób 30zł od osoby, dla 4 osób 27 złotych od osoby, aktualnie decyduję się podjąć nauczanie do 4 osób jednocześnie.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moje najmocniejsza strona to chęć wytłumaczenia zagadnień językowych do momentu, aż zostaną one opanowane i cierpliwość w procesie nauczania trudnych dla klienta zagadnień. Moje pozostałe mocne strony to komunikatywność i gotowość do pomocy.