Michał J

Michał J

 • Przedmioty: Język angielski , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Matematyka - Gimnazjum
  Matematyka , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Brak
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), IX Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
 • Zajęcia prowadzę: Rzeszów , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon)
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Wakacje to dobry czas na podszkolenie swoich umiejętności i zdobycie nowej wiedzy,szczególnie jeśli ktoś nie czuje się zbyt mocny w danym przedmiocie. Chętnie podzielę się wiedzą z uczniami szkoły podstawowej lub liceum (przygotowanie do matury). Korepetycji udzielę online lub przyjadę do domu klienta (preferowane). Cena to 10 zł za godz. Termin i inne szczegóły do ustalenia. Lubię przekazywać informacje i jestem bardzo chętny do nauczania innych. Proszę o kontakt ( preferowany telefoniczny). t el.- +48 - (***) 9 e-mail- michaljacek08@ (***)

Przedmioty: Język angielski · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Matematyka · - Gimnazjum
Matematyka · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Przekazywać informacje. Tłumaczyć innym rzeczy których nie rozumieją i odpowiadać na ich pytania związane z tematem i pomagać im w problemach, rozjaśniać dane tematy, omawianie tematów które mnie fascynują z innymi, zwłaszcza gdy ktoś jest zainteresowany tematem i chce się dowiedzieć i umieć jeszcze więcej

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukanie dobrego korepetytora to loteria ale czasami warto dowiedzieć się więcej zanim wybierzesz osobę która udzieli ci korepetycji. Warto sprawdzić odpowiedzi na pytania, pełen opis korepetycji i zakres przedmiotów których ktoś naucza, im więcej wiesz tym lepszego wyboru możesz dokonać. Zanim zdecydujesz się na czyjeś usługi warto też zadzwonić do korepetytorów i sprawdzić czy mogą ci powiedzieć coś więcej o sobie i swoich sposobach nauczania, dowiesz się też czy łatwo się nimi komunikować.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałbym poznać jak najwięcej szczegółów. Chciałbym też zadzwonić o korepetytora by więcej się o nim dowiedzieć. Nauczanie powinno być w pewnym stopniu pasja i osoba chcąca udzielać korepetycji powinna być gotowa do rozmowy z potencjalnym klientem i bardzo komunikatywna.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Czy jest pan nowy w branży korepetycji ?
  Czy lubił pan się uczyć (przedmiot o którym mowa) w szkole ?
  Jak panu poszła matura ?
  Ile pieniędzy bierze pan za godzinę i dlaczego tyle ?
  Dlaczego chce pan nauczać innych ?
  Czy może pan udzielać lekcji w wybranej przeze mnie ?
  Co lubi pan w nauczanym przedmiocie ?
  Jakie są pana mocne cechy jeśli chodzi o nauczanie ?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przede wszystkim powinno się przemyśleć czy dana osoba jest tą właściwą. Pomyśl, jakie cechy cenisz sobie u korepetytora. Wybierz tego który najbardziej ci odpowiada pod względem ważnych dla ciebie kryteriów. Zastanów się ile lekcji będzie ci potrzebne, na ile cię stać, i czy będziesz w stanie nawiązać kontakt z korepetytorem.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem świeżo po ukończeniu szkoły średniej więc jestem dobrze zaznajomiony z wiedzą którą przekazuje. Łatwo mi nawiązać kontakt z osobami w wieku szkolnym ponieważ sam niedawno byłem w szkole i uczyłem się tego co one. Jestem komunikatywny i lubię uczyć, a przedmioty z których korepetycji udzielam są moimi ulubionymi i nauczanie i sprawi mi wielką przyjemność. Ponieważ nie jestem jeszcze doświadczony w udzielaniu korepetycji, oferuję niższą cenę za godzinę niż większość korepetytorów co jednak nie oznacza że nie mogę cię nauczyć wszystkiego co chcesz wiedzieć o matematyce/angielskim w wybranym zakresie

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Lubię pomagać innym i przekazywać wiedzę. Ponieważ zawsze lubiłem przedmioty których nauczam, pomyślałem że ciekawie by było pomóc innym je polubić i zrozumieć. Lubie towarzystwo i aktywne działanie, chcę użyć swojej wiedzy by poszerzyć moje kompetencje, pomóc innym w ich problemach i być morze przekonać ich że nauka może być interesująca i przyjemna.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Bądź spokojny i cierpliwy, spróbuj zrozumieć na czym polega czyjś problem z nauką i spróbuj im pomóc najlepiej jak umiesz. Może minąć kilka godzin zanim uda ci się opracować sposób nauczania odpowiedni dla danego klienta. Pamiętaj każdy uczy się inaczej i musisz dostosować się do swojego klienta.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Lubię nauczać innych i przekazywać informacje. Nauczanie jest dla mnie przyjemnością i chcę zrobić wszystko by było też przyjemnością dla ciebie. Lubię rozmawiać z innymi i tłumaczyć rzeczy. Chętnie odpowiem na każde wasze pytanie i cierpliwie i powoli (kilka razy jeśli trzeba będzie) wytłumaczę dany temat.