Biolchem M

Biologia - Liceum
  • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Medyczny
  • Zajęcia prowadzę: Poznań Grunwald, Pracuję u siebie na miejscu

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2018/2019 ! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! PONAD 4000 ZADAŃ CZEKA NA TWOJE ODPOWIEDZI!

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego współpracująca z Polską Akademią Nauk oraz Kliniką Onkologii, autorka publikacji naukowych, posiadająca wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z biologii (w szczególności uczniom wybierającym się na kierunki medyczne) zaprasza na profesjonalne zajęcia w ramach kursu przygotowującego do egzaminu maturalnego! Całość materiału uporządkowana w 32 działy. Do każdego działu uczeń otrzymuje:
- obszerny zestaw zadań (100-200 do każdego tematu)
- konspekt
- kserówki
- fiszki
- prezentację multimedialną
- filmiki
- pliki audio
Na zajęciach: miła, bezstresowa atmosfera oraz częste stosowanie technik ułatwiających zapamiętywanie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie z osobami poprawiającymi maturę. Wiem, gdzie uczniowie popełniają najczęstsze błędy, jak niefortunnie konstruują odpowiedzi, co skutkuje utratą punktów. Pomogę zrozumieć jak tych błędów nie popełniać i jak swoją odpowiedzią spełnić wymagania CKE. Po omówieniu ponad 4000 zadań "klucz" nie będzie Ci straszny! Zapraszam!

Zajęcia indywidualne: 60zł/60 min.
Zajęcia grupowe (5-6 osobowe grupy): 70 zł/120 min.

więcej informacji: tel. (***)
profil na fb: Edukacja Biomedyczna

Przedmioty: Biologia · - Szkoła Wyższa