Mateusz H

Programowanie - Szkoła Wyższa
  • Doświadczenie: 1 rok
  • Wykszałcenie: Wyższe, Politechnika Wrocławska
  • Zajęcia prowadzę: Poznań Nowe Miasto, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
  • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu

Jestem absolwentem studiów magisterskich na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Elektronika.

Moje zainteresowania matematyka i informatyką sięgają najmłodszych lat. Stale rozwijam się w wielu dziedzinach związanych z sektorem IT. Posiadam szeroką wiedzę w zakresie tych przedmiotów. Na podstawie własnych doświadczeń potrafię przygotować ucznia do sprawdzianów,egzaminów, ale także poprawek. Chętnie pomagam uczniom w odrabianiu zadań domowych i przygotowaniach do zbliżających się sprawdzianów. Jestem cierpliwy, empatyczny i sumienny. W swoich kontaktach z uczniami kieruję się zaufaniem i zrozumieniem.

Udzielam korepetycji z naatępujących przedmiotów:
-matematyka: szkoła podstawowa, gimnazjum
-informatyka: szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, studia
Korepetycje na miejscu : 30 zł, dojazd do klienta za dodatkową opłatą (10 zł).

Zachęcam do współpracy.

Przedmioty: Język angielski · Matematyka · Informatyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Matematyka · Informatyka · - Gimnazjum
Technologia informacyjna · - Liceum
Programowanie · - Szkoła Wyższa

Pomoc z matematyki chłopcu z podstawówki, który ma problemy z koncentracją, w efekcie nadrobienie zaległości w szkole.
    Przygotowywanie dziewczynki do testu gimnazjalnego z matematyki
    Pomoc gimnazjaliście w napisaniu aplikacji w środowisku programistyczny scratch.

Kontakt z uczniem, efektywnie spędzony czas, poznawanie nowych ludzi, wspólne dyskusje i rozwiązywanie problemów. Motywujące są również dobre wyniki w nauce podopiecznego, to, że się rozwija i nauka zaczyna sprawiąc mu przyjemność. Lubię dzielić się wiedzą z innymi, co sprawia mi przyjemność.

• Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

Przekazywanie wiedzy w sposób przejrzyjsty, dostosowany pod konkretną osobę (brak schematów/szablonów) - wiedze trzeba potrafić przekazać :)
    Wymagam, ale oczekuję również poczucia humoru. Na zajęciach ma być luźna atmosfera, co nie oznacza braku koncentracji! Jeśli coś robimy to na 100%, oczekuję Twojego zaangażowania.

• Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

Klient powinien zwrócić uwagę kompetencje korepetytora, powienien również pamiętać, że korepetycje to uzupełnienie wiedzy, a nie główne jej źródło. Uczeń po za korepetycjami powinien sam dużo pracować, a na korepetycjach rozwiewać swoje wątliwości dotyczące przerobionego już materiału.

• Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Klienci najcześciej pytają się o cenę oraz o możliwość dojazdu i dyspozycyjność.
    W swoich usługach uwzględniam możliwość dojazdu na obszarze Poznania. Obecnie jestem dość dyspozycyjny. Nie mniej w razie pytań prosze o kontakt telefoniczny. Moja stawka za godzinę zegarową to 40 zł.

• Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

Obecnię pracuję nad swoim portfolio programistycznym, które będzie zawierało całą wiedze jaką do tej pory przyswoiłem. Poświęcam na to cały wolny czas, gdyż zależy mi aby wyglądało ono jak najlepiej i pomogło przyszłym klientom na podjęcie decyzji o zatrudnieniu mnie bez wahania.

• Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Moją najmocniejsza stroną jest podejście do ucznia. Zawsze podchodzę indywidualnie. Cechuję się dużą cierpliwością w przekazywaniu materiału i rozwiązywaniu zadań. Jeżeli uczęń nie rozumie tego co chcę mu przekazać, znajduję inny sposób, tak długo aż zrozumie. Zależy mi przede wszystkim na nauczeniu, dlatego dośc częśto zostaję trochę dłużej aby upewnić się, że materiał został przyswojony.

• Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

Obecnie jestem w trakcie nauki nowych języków programowania. Skupiam się na środowisku Java. Poznaję frameworki niezbędne do pracy w środowisku Java webowo np. Spring i Hibernate oraz wszystkie technologie do programowania aplikacji webowych np. HTML 5, CSS 3, Javascript.