Marta K

Marta K

  • Przedmioty: Fizyka , Matematyka , Informatyka , Technika - Szkoła Podstawowa
    Fizyka , Matematyka , Informatyka - Gimnazjum
    Fizyka , Matematyka - Szkoła Wyższa
    Fizyka i astronomia , Technologia informacyjna , Matematyka - Liceum
  • Doświadczenie: Ponad 10 lat
  • Wykszałcenie: Wyższe, Politechnika Wrocławska
  • Zajęcia prowadzę: Lubin , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
  • Wynagrodzenie: od 100 zł za godzinę
  • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
  • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
  • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
  • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Witaj

Interesują Cię solidne, EFEKTYWNE korepetycje w „ludzkiej” atmosferze ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś!

Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i szkoły średniej.

MOŻESZ WYBRAĆ zajęcia online czy stacjonarne, indywidualnie czy grupowo, wszystko zależy od Ciebie!

KOREPETYCJE ONLINE prowadzę z użyciem tablicy wirtualnej i tabletu graficznego, czyli uczeń widzi w czasie rzeczywistym co pojawia się na tablicy ,nie musi notować, ponieważ plik z zajęć może odtworzyć w dowolnym czasie po zajęciach. Dodatkowo oferuję filmiki z zajęć online dla ucznia do powtarzania materiału po zajęciach, czyli może w dowolnym czasie po zajęciach obejrzeć lekcję :)

SPECJALIZUJE SIĘ W KOMPLEKSOWYM PRZYGOTOWANIU UCZNIA DO MATURY

PRZYGOTOWANIE DO MATURY:

Znam bardzo dobrze program więc potrafię przewidzieć w dużej części jakie będą zadania na egzaminie. W przypadku kiedy brakuje czasu, aby się przygotować, pomijam niektóre treści, które są niepotrzebne aby zdać.
Prowadząc danego ucznia staram się objąć go opieką, staram się być osobą, która pokaże mu jak to ma wyglądać, rozplanowuję mu wszystko do przodu, monitoruję efekty i pracę. Przy stałej współpracy zawszę wymagam od ucznia wysiłku, staram się zaszczepić w nim motywację do samodzielnej nauki! Prawie zawsze po skończonych korepetycjach zadaję uczniowi materiał do samodzielnej powtórki, sprawdzam poprzedni.
Umiejętna selekcja materiału dostosowywana indywidualnie do każdego ucznia ( nie można wchodzić w zbyt trudny poziom w krótkim czasie jeśli uczeń jest słabszy oraz z drugiej strony nie można pominąć niektórych zagadnień – trzeba znaleźć „ złoty środek”.
Kompleksowe przygotowanie do matury. Wierzę w swoje możliwości jak i w osoby, które uczę. Jestem zawsze nastawiona entuzjastycznie, staram się przenieść ten entuzjazm i wiarę w osobę, którą uczę.
Do każdego podchodzę indywidualnie - najpierw oceniam umiejętności ucznia, a następnie skupiam się na rzeczach, w których są największe braki.
Stworzyłam skrojony na miarę program przygotowujący uczniów do matury podstawowej z matematyki. Program ten składa się z zadań maturalnych z lat poprzednich/ zadań z próbnych egzaminów / zadań z kilkunastu najlepszych książek przygotowujących do matury podstawowej. Program ten przygotowałam testując go na kilkudziesięciu uczniach, dzięki czemu wiem, w których momentach uczniowie mają zazwyczaj problemy.
Ucząc korzystając z matur z wcześniejszych lat jak i kilkunastu innych źródeł. Staram się być jak najbardziej wydajna - przykładam szczególną uwagę do samodzielnego wykonywania zadań.
Zadań maturalnych uczę schematycznie, wręcz algorytmowo, dzięki czemu uczniowie, którzy nic kompletnie nie umieją są w stanie maturę zdać i co lepsze, zdać na wysoki %.
Zawsze po zajęciach daję uczniowi do samodzielnego zrobienia zadania. Wszystko wszędzie zawsze rozkładam na czynniki pierwsze, nawet czas, który jest potrzebny do zdania matury. Matematyka jest taką dziedziną nauki, którą można polubić ale żeby to osiągnąć najpierw trzeba ją zrozumieć . Naprawdę zależy mi, by nasz wspólny wysiłek przyniósł oczekiwane efekty.
CENNIK:
Korepetycje indywidualne
100 PLN / 60 min
Korepetycje w grupach
55 zł/60 min/os. ( 2 osoby w grupie)
50 zł/60 min/os. (3 osoby w grupie)

Przedmioty: Fizyka · Matematyka · Informatyka · Technika · - Szkoła Podstawowa
Fizyka · Matematyka · Informatyka · - Gimnazjum
Fizyka · Matematyka · - Szkoła Wyższa
Fizyka i astronomia · Technologia informacyjna · Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…