Marta R

Marta R

 • Przedmioty: Język angielski , Biologia , Chemia - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Biologia , Chemia - Gimnazjum
  Język angielski , Biologia - Szkoła Wyższa
  Biologia , Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Wyższe, UMCS Lublin - Wydział Biologii i Biotechnologii
 • Zajęcia prowadzę: Świdnik , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Cześć. Jestem studentką 3 roku biologii medycznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. Zapraszam na zajęcia z:
biologii na poziomie podstawówki oraz liceum w zakresie podstawowym i rozszerzonym,
chemii na poziomie podstawówki oraz liceum w zakresie podstawowym,
angielskiego na poziomie podstawówki i liceum w zakresie podstawowym.
Zajęcia będą się odbywać w miłej atmosferze. Zapewniam również liczne materiały w różnych zakresach tematycznych. W razie ewentualnych pytań proszę dzwonić pod numer podany w ogłoszeniu lub kontaktować się mailowo.

Przedmioty: Język angielski · Biologia · Chemia · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Biologia · Chemia · - Gimnazjum
Język angielski · Biologia · - Szkoła Wyższa
Biologia · Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Aktualnie udzielam korepetycji z rozszerzonej biologii oraz chemii i z podstawowego angielskiego dziewczynce z 1 klasy liceum po podstawówce. I moge śmiało stwierdzić, że widać już postęp po paru zajęciach.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię to, że mogę komuś pomóc i sprawić że rzeczy, które wydawały mu się trudne, nagle przestaną sprawiać kłopot. Poza tym lubię dzielić się wiedzą z innymi i widzieć ich fascynację podczas odkrywania jak łatwo można wytłumaczyć niektóre zjawiska i jak bardzo wpływają one na inne dziedziny.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Myślę, że zwróciłabym uwagę na często mylne założenie osoby poszukującej korepetycji - że im starsza osoba ucząca, tym posiada wiekszą wiedzę na dany temat. Sama kiedyś poszukiwałam dobrych korepetycji u osób, powinny mieć doświadczenie i obycie z uczniem, jednakże często zdarzało się, że korepetycje u nauczucieli z długoletnim stażem okazywały się mniej trafione i przynoszące korzyści w postaci wiedzy niż u zwyklych studentów czy młodych nauczycieli, dlatego uważam, że nie nalezy sie na pewno sugerować wiekiem i stażem tylko osobowością korepetytora, jego zaangażowaniem, przygotowywaniem do zajęć oraz sumiennością, ponieważ te wszystkie czynniki ułatwią nam w dużym stopniu przyswajanie wiedzy.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Na pewno chciałabym wiedzieć czy korepetytor ma wystarczającą wiedzę do udzielania mi korepetycji. Czy jest jest się w stanie do mnie dostosować pod względem terminów? W jakim ta osoba jest wieku, ponieważ zazwyczaj wolałam brać korepetycje od osoby, która była niewiele ode mnie starsza, ze wzgledu na to, że łatwiej mi było się z nią dogadać natomiast u osób starszych i nauczycieli z dłuższym stażem czułam zbyt dużą przepaść wiekową i poważny autorytet, który czasami mnie zbyt mocno przytłaczał przez co czułam się skrępowana i nie skupiałam się na nauce tylko na tym, co ktoś sobie pomyśli jak coś źle powiem czy rozwiążę.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Powinien zadać pytanie o zwiazane z doświadczeniem osoby nauczającej i ilość zadowolonych klientów, ktorzy korzystali z jego / jej usług oraz jakie osiagali oni np. wyniki na egzaminie maturalnym. Jeżeli natomiast chcielibyśmy wziąć korepetycje z języków obcych to pytanie powinno dotyczyć tego ilu osobom po tych zajęciach sprawiało trudność porozumiewanie się za granicą w tym jezyku.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Jakie umiejętności i wiedza klienta wzgledem umiejętności i wiedzy korepetytora, a wiec czy korepetytor bedzie w stanie nauczyć czegoś wiecej klienta oraz czy terminy dostępności klienta i korepetytora będą sie pokrywały.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Myślę,że dzięki temu, że jeszcze niedawno sama potrzebowałam korepetycji to mam pewnien pogląd na to, co mi, jako klientowi odpowiadało i czego oczekiwałam od osoby mnie uczącej, przez co sama wprowadzam to teraz ucząc innych. Nie mam również doświadczenia przez co nie stosuję powszechnych metod nauczania - tłumacze nieschematycznie, ale tak żeby ktoś mógł zrozumieć i łatwo zapamiętać dany dział lub zagadnienie. Myślę że wyróżnia mnie również to, że jestem młodą osobą, a więc mam świeże spojrzenie na to ile jednorazowo moge narzucić materiału do nauki oraz przez to, że sama sie jeszcze ucze - jako studentka, mogę polecać najlepsze metody nauczenia się i zapamietania pewnych zagadnień ze swojego własnego doświadczenia. Jestem również dyspozycyjna prawie codziennie dlatego łatwo jest się ze mną umówić co do terminu. Jestem także bardzo obowiazkowa przygotowuje sie duzo wczrsniej do zajęć oraz zapewniam liczne materiały aby uczeń łatwo przyswoił wiedzę.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Najczęściej klienci pytają o terminy dostępności, o adres zamieszkania lub czy moge przyjść do nich do domu - ponieważ w ogłoszeniach mam zaznaczone, że udzielam korepetycji u siebie w domu. Jeśli chodzi o odpowiedzi no to sa różne w zależności od klienta terminy. Terminy mam dostępne prawie każdego dnia, lecz o różnych godzinach. A jeśli chodzi o temat przychodzenia do domu klienta to też moje odpowiedzi są zróżnicowane, bo najczęściej się zgadzam w momencie kiedy nie mam daleko do klienta, ponieważ przemieszczam sie jedynie komunikacja miejską i mój dojazd do klienta jest ograniczony.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Niestety nie pamietam żadnej konkretnej historii, ale często zdarzają się zabawnie sformuowania zdania, ponieważ udzielam korepetycji m.in. z biologii, gdzie czasami dzięki zmianie w składni zdania kilku słów powstają różne ciekawe konstrukcje, z których nie raz mozna się pośmiać.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Chciałabym żeby zdawali sobie sprawe z tego że to nie jest łatwy zawód, ponieważ należy w nim miec bardzo dużą wiedzę oraz podejście do ucznia co czasem nie jest łatwe. Chciałabym również żeby zdawali sobie sprawę z tego że często godzina na dokładne wytlumaczenie i przerobienie przykładów w celu lepszego zapamietania pewnych tematów to zbyt krótko, a dużo osób właśnie skupia się na pilnowaniu czasu wręcz co do minuty.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Na pewno nie była to decyzja z dnia na dzień, poniewaz miałam pewne obawy, że mogę się do tego nie nadawać, jednak w końcu zdecydowalam sie na to i na pewno nie żałuję. Podczas podejmowania decyzji kierowałam się również chęcią własnego rozwoju oraz możliwością powtarzania materiałów, które mogły być juz przeze mnie zapomniane. Innym bodźcem było to że chciałam wspomóc finansowo rodziców, jak także odłożyć sobie troche pieniedzy na wakacyjny wyjazd.