Marta M.

Chemia , Matematyka - Liceum
  • Doświadczenie: Ponad 5 lat
  • Wykszałcenie: Wyższe, Politechnika Poznańska
  • Zajęcia prowadzę: Poznań Nowe Miasto, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
  • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
  • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
  • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
  • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
  • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
  • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
  • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
  • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Od ponad 5 lat udzielam korepetycji z matematyki i chemii. Pomagając dzieciom zrozumieć dany przedmiot, rozwiązać problem z którym się zmaga jak i przygotowuje do testów.
Od ponad 5 lat również jestem animatorką dla dzieci, więc z dziećmi mam bieżący kontakt:)
Pracuję z dzieckiem w indywidualny sposób często z dziećmi młodszymi nawet poprzez zabawę i skojarzenia.
Tłumacze, pokazuje, i zadaje zadania domowe, gdyż tylko moje zajęcia nie są w stanie pomóc, również bardzo ważna jest praca w domu.
Chętnie udzielę korepetycji i/lub pomogę w lekcjach dzieciom z podstawówki lub gimnazjum w matematyce, chemii i angielskim.
Zapraszam do kontaktu:)

Przedmioty: Język angielski · Chemia · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Chemia · Matematyka · - Gimnazjum
Chemia · Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

• Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

korepetycje z matematyki
    korepetycje z angielskiego
    pomoc w nauce angielskiego i matematyki dzieciom z ośrodka wspomagania rodziny
    pomoc w lekcjach dzieciom z domu dziecka

• Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Bardzo lubię kontakt z dziećmi ora fakt, że moge im pomóc.
    Lubię to, że dzeki zajęciom ze mną dzieci nie tylko poprawiają się z konkretnego przedmotu ale zmienia się ich podejscie do nauki oraz pewność ich umiejętności.
    A najbardziejpodoba mi się to, jak przychodze na zajęcia i słysze prosze Ppani dostałam kolejną 4 czy 5:)

• Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

Dziewczynka której udzielałam lekcji z matematyki, jak do mnie przyszła nie umiała prawie nic, wszystko jej sie myliło. Po roku zajęc ze mna zdała test na koniec 6 klasy jako 3 osoba w klasie oraz zmieniło sie jej podescie do nauki i pewności swojej wiedzy.Sądze ze to samo za siebie mówi jakie są moje kompetencje w tej dziedzinie

• W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

jestem dobra z matematyki, chemii oraz angielskiego, zawsze były to moje ulubione przedmioty oraz mam podejscie do dzieci i umiejetnośc tłumaczenia nie tylko w suchy podstawowy sposób ale równiez przez zabawę, te obydwie rzeczy skłoniły mnie do udzielania korepetycji:)

• Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

w zeszłym roku szkolnym, udzielałam lekcji z matematyce dziewczynce w która juz nikt nie wirzył, że ona zrozumie choć troche matematykę, dzięki zajęciom ze mną otrzymała trzeci wynik w klasie z testu koncowego

• Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

a propo matematyki, to zdawałam maturę rozszerzoną z tego przedmiotu i zawsze przed lekcją żetelnie sie do niej przygotowuje
    a propo angielskiego to często wyjeżdzałam za granicę w celu szlifowanie języka oraz cały czas na bierząco się douczam
    a propo chemii to zdawałam maturę rozszerzoną z tego przedmiotu i uczęszczałam na studia związane z chemią

• Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

uważam, że jednymi z moich dobrych stron jest dobre podejście do młodych ludzi oraz przeobrażenie nauki w zabawę jak i przekzanie wiedze w najbrostrzy z mozliwych sposobów