Marta u

Marta u

 • Przedmioty: Język angielski , Biologia , Geografia , Matematyka , Język polski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Język hiszpański , Biologia , Język polski - Gimnazjum
  Język angielski , Język hiszpański - Szkoła Wyższa
  Język hiszpański , Język angielski - Liceum
  Inne -
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Wyższe, UG ()
 • Zajęcia prowadzę: Gdańsk , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 45 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Witam :Jestem po rocznym pobycie na wymianie Erasmus w Hiszpanii w Castellón de la Plana. Chętnie pomogę w nauce języka hiszpańskiego - w lekcjach, możemy się spotkać by porozmawiać i podszkolić konwersacje oraz pomogę w przygotowaniach na wyjazdy za granicę. Oferuję również pomoc z językiem angielskim. Dodatkowo w prowadzonym przeze mnie korepetycje zawsze włączam techniki pamięciowe i szybkiego uczenia się,których uczyłam w szkołach. Gwarantuję idywidualne podejście do każdego oraz miłą atmosferę :-) jeżeli.zainteresowane byłyby np.2-3 osoby cena za godzinę będzie oczywiście niższa. Miejsce i czas do uzgodnienia. Pozdrawiam

Przedmioty: Język angielski · Biologia · Geografia · Matematyka · Język polski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Język hiszpański · Biologia · Język polski · - Gimnazjum
Język angielski · Język hiszpański · - Szkoła Wyższa
Język hiszpański · Język angielski · - Liceum
Inne · -

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Pomoc w wyborze zarówno tematu, doborze literatury, pisaniu i redagowaniu pracy zaliczeniowej z przedmiotu metodologii badań psychologicznych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Szybki i stały kontakt z osobą z którą współpracuję, elastyczność i niezależność jeżeli chodzi o dobór pory wykonywania pracy. Możliwość współtworzenia całości, wpływ na formę pracy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Takiej osobie poleciłabym aby szukała po konkretnych hasłach - hiszpański, lektor, psychologia, korepetycje a gdy już znajdzie profil, który ewentualnie podchodzi pod jego preferencje, to najlepiej dopytać, może się dowiedzieć wielu ciekawostek i może się okazać że to strzał w dziesiątkę :-)

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Chciałabym znać doświadczenie praktyczne jakie posiada osoba przyjmująca zlecenie (rodzaj i ilość wykonywanych prac oraz ich ocenę) a także poznać posiadane przez nią dokumenty potwierdzające np. wykształcenie kierunkowe, ukończone kursy itp.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Przebieg rozmowy i dobór słów, których używa osoba kandydująca do pracy. To, jak się wyrażamy świadczy o nas samych i o stosunku do innych ludzi. Można też zaproponować symulację przykładowej lekcji, wtedy jasne będzie podejście do pracy - czy jest w tym pasja i zainteresowanie no i oczywiście zaangażowanie w pracę z ludźmi.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Przede wszystkim podchodzę indywidualnie do każdej osoby uwzględniając jej możliwości i preferencje. Wprowadzam techniki pamięciowe i szybkiego uczenia się obserwując,które przynoszą najlepsze efekty u danej osoby. Staram się żebyśmy osobie byli zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu, nie robimy tego przecież z przymusu :-)

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Klienci często pytają czy jest możliwość napisania całej pracy, odpowiadam wtedy, że nie na tym polega moja pomoc i byłoby to z mojej strony działanie na niekorzyść klienta, gdyż otrzymałby pracę, a nie pomoc w zrozumieniu tematu czy jego realizacji. Napisanie pracy za kogoś, to ryzykowanie możliwości wypuszczenia z uczelni niekompetentnej osoby z tytułem.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Z pewnej pracy wyłoniła się ciekawa znajomość :-) Po wielu rozmowach odnośnie pisanej przez klienta pracy spotkaliśmy się na korepetycjach w których dopracowywaliśmy temat i pisaliśmy wspólnie pracę. Później telefony już nie dotyczyły tylko pisanej pracy, ale zawsze rozwijały się na o wiele dłuższe tematy, dotyczące naszej codzienności ;-)