Mariola W
Mariola W
- Przedmioty: 
                                                       		Język niemiecki , Matematyka  - Szkoła Podstawowa
Język niemiecki , Matematyka - Gimnazjum
Język niemiecki - Liceum
Język niemiecki - Native speaker
 - Doświadczenie: Ponad 2 lata
 - Wykszałcenie: Średnie (matura), aktualnie policealna TEB Szczecin
 - Zajęcia prowadzę: Szczecin , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 - Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 
 Potwierdzony adres kontaktowy email
 Informacje o wykształceniu
 Odpowiedzi na pytania
 Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 Zdjęcie profilowe
Jestem kobieta w srednim wieku, znam niemiecki nie tylko z nauki szkolnej - z autopsji rowniez - mieszkalam tam kiedys a znajomosc jezyka pozostala .Srednie wyksztalcenie, studium pomaturalne z jezkiem niemieckim na poziomie B2/C1. Sama uczylam sie niemieckiego w Niemczech , mam opracowany sposob na latwiejsza nauke tego jezyka i polubienie go -to wiele ulatwia. Ten sposob jest dobry dla mlodszych i starszych(czasowniki).Do niedawna pracowalam ze znajomoscia jezyka niemieckiego na wyjazdach sluzbowych.
Przedmioty: 
                        			                    			                    		Język niemiecki  ·
		                    			                    		Matematyka  ·
		                    	                           		 - Szkoła Podstawowa
                            		                    			                    		Język niemiecki  ·
		                    			                    		Matematyka  ·
		                    	                           		 - Gimnazjum
                            		                    			                    		Język niemiecki  ·
		                    	                           		 - Liceum
                            		                    			                    		Język niemiecki  ·
		                    	                           		 - Native speaker
                                                    	
                    	Pytania i odpowiedzi
- 
                        	            
Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Ten stan , kiedy już trochę umiemy i zaczynamy się posługiwać samodzielnie mową niemiecką i próbujemy wciąż od nowa , pytając się i już nie pytając . Kiedy widać, że korepetycje odniosły skutek . I oboje cieszymy się chwilą. To nasza chwila tryumfu.
 - 
                        	            
Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?
Język niemiecki należy rzekomo do trudnych, poradziłabym więc aby szukali osoby do korepetycji piod względem ułatwień w nauce i możliwości polubienia niemieckiego - tym samym przełamania się. (To się aktualnie nazywa - nastawienie na osiągnięcie celu.)
 - 
                        	            
Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?
Czy jest w stanie nauczyć mnie czegoś, czy jestem w stanie nauczyć się. Czy coś z tego wyjdzie , czy jest to strata czasu ? Ile potrzeba czasu aby nauczyć się wystarczająco. Profesja polega na porozumieniu i dobrowoloności .
 - 
                        	            
Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?
Powinien wiedzieć moim zdaniem, że staram się aby uczeń polubił przedmiot korepetycji, to ważne oraz to , że niekiedy warto zainwestować w wiedzę bo może się póżniej przydać. Znam wiele osób, które nie żałują,że nauczyły się niemieckiego na przykład. To w dorosłości procentuje - lepiej płatna praca przynosi korzyści dostęp do międzynarodowego rynku pracy .
 
