Marcin D

Marcin D

 • Przedmioty: Fizyka , Matematyka , Pedagogika specjalna , Elektrotechnika - Szkoła Wyższa
  Fizyka i astronomia , Matematyka - Liceum
  Inne -
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Politechnika Łódzka
 • Zajęcia prowadzę: Łódź Śródmieście, Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Już w liceum pomagałem kolegom i koleżankom organizując dodatkowe fakultety z matematyki i fizyki. Jestem solidnym uczniem (studia doktoranckie ) oraz wymagającym i solidnym nauczycielem. Od 12 lat udzielam korepetycji i nie miałem u siebie przypadku "oblania" matury a średni próg zdawalności matematyki wynosi u mnie 86%, fizyki 80% ( procent punktów uzyskanych z matur rozszerzonych ).

Moje referencje oraz opis działalności na terenie Łodzi znajdują się na stronie firmy Raphaell Solution of Science (***) - serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Od 2015 roku rozpoczynamy nowy projekt: „New Art Of Knowledge”, szkółkę dla uczniów LO, o której wszelkie informacje znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej firmy Raphaell Solutions for Science. Znajdują się tu nasze referencje rodziców oraz uczniów, jest bardzo wysokie zainteresowanie tą inicjatywą, za co bardzo dziękujemy!!!
Po paru latach doświadczeń na Łódzkim rynku nauczania, postanowiłem otworzyć mini-szkółkę bazującą na bardzo małych grupkach – jest to zupełnie nowe podejście do korepetycji, nie jest to centrum korepetycji, tj. masowe i bazujące na ogromie materiałów jakie młodzież dostaje do „ogarnięcia”. Ten kurs gwarantuje rozwój zarówno wiedzy jak i własnych umiejętności logiczno-epistemologicznych, ciekawe projekty, oraz dobrze przygotowane po paru latach materiały z pewnych źródeł wraz z prezentacjami i własnymi spostrzeżeniami, które do dziś gwarantują pełne zadowolenie z moich zajęć oraz 100% zdawalność matur na bardzo wysokim poziomie.
Cenimy sobie współpracę z młodymi pedagogami oraz psychologami, którzy pomagają mi w układaniu i porządkowaniu niezbędnej wiedzy wraz z nowoczesnym podejściem do metodologii nauczania.
Swoje doświadczenie w nauczaniu opieramy na:
- osobistym bogatym (12 letnim) doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym i grupowym,
- kognitywistyce, interdyscyplinarnej dziedziny nauki zajmującej się systemami poznawczymi, funkcjonowaniem umysłu i badaniem struktury myślenia,
- neotyce, odrodzonej po wielu wiekach nauce badającej poznanie intelektualne,
- raportach o stanie szkolnictwa w Polsce,
- raportach o szkolnictwie w UE i na świecie,
- doświadczeniu pedagogów z najlepszych szkół w Polsce,
- wieloletnim doświadczeniu osób, które za granicą prowadzą takie szkółki i potwierdzają to wysoką zdawalnością egzaminów państwowych dużo wcześniej niż rówieśnicy (tzw. nauczanie prywatne w domu)
Zapewniamy bezpłatne konsultacje z pedagogiem, oraz specjalnie przygotowane testy kompetencji zawodowych oraz inteligencji (przed i po skończonym kursie).
Stare ogłoszenia:
Jestem doktorantem politechniki łódzkiej, od kilku lat udzielam korepetycji maturzystom oraz studentom 1,2 i 3 roku na Politechnice Łódzkiej, maturzyści bardzo dobrze zdają z moją pomocą matury i dostają się na wymarzone kierunki.
W bardzo prosty i przejrzysty sposób tłumaczę szereg zagadnień, wykorzystując mnemotechniki oraz wizualizację problemów w zadaniach. Staram się nauczyć myślenia typowo technicznego (ale nie schematycznego), odpowiedniego spojrzenia na problem i rozwiązywania go, dzięki czemu dużo lepiej moi wychowankowie radzą sobie na studiach technicznych.
Zainteresowanym chętnie przedstawię swoje referencje i rekomendacje od rodziców młodzieży która pisała już po moim kursie matury, chętnych proszę o kontakt telefoniczny (***) .

Przedmioty: Fizyka · Matematyka · Pedagogika specjalna · Elektrotechnika · - Szkoła Wyższa
Fizyka i astronomia · Matematyka · - Liceum
Inne · -

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnie osiągnięcia:
  - pomoc w napisaniu pracy podyplomowej dla nauczycielki z łódzkiego LO, praca z biologi dotycząca tematyki elektrycznego mózgu i skonstruowaniu urządzenia w celach pokazowych
  - pomoc w napisaniu pracy inżynierskiej z matematyki z zakresu macierzy rzadkich
  - przygotowanie do matury rozszerzonej 4 osób, pracujących w grupie w firmie Raphaell Solutions for Science

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Nauczyciele są od nauczania, nie od snucia schematów i szukania na siłę rozwiązań... Uczniowie są od przyjmowania wiedzy... Ale jak nauczyciel przekazuje wiedzę? Ano w taki sposób by jego odbiorca - słuchacz, chciał się ów wiedzą zainteresować i zaangażować czynnie w zajęcia. Najbardziej lubię znajdować drogę do przekazania informacji i wspólnego rozwiązywania problemów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Szukaj a znajdziesz, pamiętaj że korepetycje indywidualne są Twoim wyborem i to ty masz dobrze się czuć w obecności uczącego Cie nauczyciela, czy mentora... Twoje dobre samopoczucie to również dobry rozwój osobisty w kontaktach oraz uczenie się siebie, nabieranie pewności itp, warto poświęcić czas na paru nauczycieli i wybrać najlepszego dla siebie, czy li takiego z którym dobrze się czujesz.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Moi mili Państwo, wielokrotnie spotykam się z rodzicami młodzieży i studentów, często nie wiecie o co pytać... Pytajcie o sposób prowadzenia zajęć, o atmosferę na zajęciach, o muzykę jaka w tle leci i czy leci? Proszę w przypadku centrów korepetycji poprosić o zwiedzenie sali w której będą odbywały się zajęcia, zasiąść w ławce i postarać się poczuć jak uczeń i zadać sobie pytanie: czy tak naprawdę będzie uczyło się moje dziecko :) współczuję jeśli ławki będą zimne i metalowe a krzesła twarde...

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  1.Czas dojazdu - moja firma znajduje się przy ul. Wólczańskiej 128/134, jest to samo centrum przesiadkowe - skrzyżowanie ulic Kościuszki i Piłsudskiego, mapka dostępna jest na stronie firmy z korepetycjami (***) Dzięki takiej lokalizacji z każdego miejsca w Łodzi dzieci dojeżdżają do nas same, a rodzice nie mają problemów z powrotami (teraz trwa remont na Piłsudskiego i mamy nadzieję że skończy się jak najszybciej).
  2. Okres korepetycji - zbyt indywidualna sprawa by ją rozwijać.
  3. Czy korepetycje dla korepetycji są Państwu niezbędne, może lepiej zadbać o rozwój osobisty zainteresowań dziecka i sprawdzić czy rzeczywiście potrzebuje pomocy z tego przedmiotu, zapraszam na testy sprawdzające predyspozycje dziecka.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Są sprawdzone, są nowoczesne, są dobre, a konkurencja sama podsyła mi znajomych uczniów aby się dowiedzieć jak wyglądają nasze zajęcia - stąd w umowie jest klauzula poufności od tego roku :) i wstydźcie się pseudo nauczyciele na franszczyźnianych umowach i dzwoniących do każdego z ogłoszeń na portalach i szukających pierwszej wolnej osobywśród uczących bo macie jakąś nową grupę ... w ciągu 4 lat miałem z 10 telefonów z centrów korepetycji o prowadzenie zajęć - profeska - gratuluje tym AO.. i reszcie centrów.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jakieś cwane gapy pytają chyba o te pytania i będą je wykorzystywać w sieci marketingowej na googlach, a prosze bardzo jakie pytania:
  - ile za godzinę...podaję stawkę
  - gdzie... podaję adres
  - ile zajęć potrzeba żeby córka/syn coś umieli.//././ pół godzinny wykład o tym jak pracuję...
  - skąd mam mieć pewność że jest Pan dobry w tym co robi... zapraszam na swoją stronę i prosze o przeczytanie referencji o firmie Raphaell Solutions for Science

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Tak mam... Uczennica uczęszczająca do 2 klasy LO uczęszczała do mnie na zajęcia 3 lata (gimnazjum i 2 klasy LO) napisała maturę w 1 klasie LO (wg rówieśników ) teraz studiuje za granica 3 kierunki, dwa na tym samym wydziale... Zawsze bałem się że szkoda jej dzieciństwa ale wspaniale dała sobie radę sama z sobą.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Wg mnie to klient powinien zadbać o swoje informację, to przykre ale prawdziwe... To Państwo znają swoje dzieci najlepiej i Wy moi drodzy sami wiecie czego chcecie się nauczyć, nigdy nie jestem popychaczem, staram się pokazać drogę ale czy ktoś nią pójdzie? Sami musicie wiedzieć wpierw gdzie chcecie iść, więc i sami musicie pytać o to co chcecie wiedzieć....

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Kocham to robić i uwielbiam to robić... Całę życie sam się uczę, innych nauczam i staram się żeby było to profesjonalne i dające znakomite wyniki. Staram się i mam z tego ogromną satysfakcję - lepszą niż 8 godzin przy komputerze w firmie projektowej, gdzie też pracuję jako projektant w branży elektroenergetycznej,

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Kto mnie zna i chodził do mnie na zajęcia wie dokładnie jaką wagę przykładam do samorozwoju i samorealizacji w życiu. Nie ma metody na każdego i bardzo nie na miejscu pytanie... autorzy przesadzają i chyba już widać do jakich celów to służy... Gratuluje intymności i ostrożności, ale cóż no kształcę się na kursach zagranicznych, NLP, NLS, medytacja, ćwiczenia, książka wieczorem i dobre samopoczucie, zdrowa woda, zdrowe jedzenie, zdrowe podejście do życia!

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Mój cennik jest na stronie firmy Raphaell Solutions for Science i jest bardzo dokładny i przezroczysty cena za godzinę w korepetycjach grupowych (do 6 osób) wynosi 34 zł za godzine zegarową. Każda grupa nawet te które prowadzę za darmo otrzymują 2h zegarowe zajęć z pedagogiem, 4h matur, 2h testów kompetencji zawodowych itp...