Małgorzata O

Małgorzata O

 • Przedmioty: Biologia , Język polski , Technika - Szkoła Podstawowa
  Język czeski - Liceum
 • Doświadczenie: 6 miesięcy
 • Wykszałcenie: Średnie (matura),
 • Zajęcia prowadzę: Jarosław , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 15 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Jestem młodą osobą lecz moje osiągnięcia w nauczaniu osiągnęły juz dość wysoki poziom. Pasuje mi kazdy dzień tygodnia - wcześniej ustalony. Nie cenie sie drogo ze wzgledu na moj wiek po za tym lubię to robić a w czasie nauczania zyskam tez korzyści czyli: przypominam sobie tematy opracowane.
Moją taktyką jest dowiadywanie sie przynajmniej 2-3 dni wczesniej jaki temat ma zostać przeprowadzony z dzieckiem na zajęciach i przygotowanie wlasnych ćwiczen ( do których nie mozna uzyskac odpowiedzi w internecie ), różnych ciekawych pedagogicznych zajeć na pamiec zawsze przed lekcja dzieki którym lepiej przyswaja sie przeprowadzony materiał.

Przedmioty: Biologia · Język polski · Technika · - Szkoła Podstawowa
Język czeski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Staram sie przez cale zycie osignac perfekcje. Wiadome jest ze korepetycje przypominaja stare zapomniane tematy ktorych wieki sie nie uzywalo a rownoczesnie tym odswiezamy sobie pamieć.
  Cenie tez to ze przez dodatkowe zajecięcia moge mieć kontakt z dziećmi.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Najważniejszym jest bycie nowoczesnym i staranie dopasowania do dziecka. Te zajecia sa jak indywidualne lekcje, całą uwage trzeba skupic na jednej osobie, wiec osoba prowadząca korepetycje musi byc cierpliwa a nie zapatrzona w zegarek i nerowow odliczajaca minuty jeszcze bardziej niz przestraszone dziecko.
  Trzeba zapoznac sie z korepetytorem, najlepiej przeprowadzic rozmowe, nie koniecznie o tym jak dlugo to robi czy jakie ma wyksztalcenie. Tę osobe trzeba poznac od środka - wiec nie zapominajmy ze ma pracować z naszym dzieckiem.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Tak jak wcześniej pisalam w poprzednich odpowiedziach to osoba ktora bedzie poswiecala naszemu dziecku czas powinna byc cierpliwa i nie nerwowa. Jest wazne aby poznac tą osobe i zauwazyc nawet w krotkim czsie jak zachowuje sie w niestandardowych sytuacjach.
  Te pytania ktore Państwo najczesciej zadają to : "Jakie ma Pani/Pan wykształcenie", "Od kiedy pracuje Pani/Pan z dziećmi"
  Lecz warto sie skupic na tej osobie od środka a nie na masce ktorą moze kazdorazowo nam przedstawiać.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Zawsze lubiłam spędzać czas z dziećmi, niezaleznie od wieku czy od charakteru. Fascynują mnie, dają natchnienie, zawsze chcialam pracowac z dziecmi, lecz nie w szkole, nie jestem pewna czy moglabym uspokoić okolo 20-30 dzieci z czego polowa przechodzilaby wiek buntowniczy.
  Uwielbiam przebywac w jak najmniejszych grupkach, wtedy i ja i osoba z którą przeprowadzam korepetycje ani sie nie wstydzi ani nie udaje nikogo. Korepetycje to takze rozmowa psychologiczna z dzieckiem. Trzeba posiadać umiejętność podejścia.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Każdy z nas kształci sie na okrągło niezaleznie od tego czy uczeszczamy do szkoly czy chodzimy do rozwiajajacej pracy. Ja doksztalcam sie dajac korepetycje, odswiezajac stare zapomniane tematy, wiem ze dzieci nie lubia kiedy korepetytor wie wszystko a uczen ma swiadomosc ze nie wiem nic- staje sie wtedy przytloczony. Trzeba rozumiec sens tego co sie robi i po co, ja robie to rowniez aby sie doksztalcac ale sama oprocz tego bire z tej dzialalnosci wiele wiecejc korzysci.