Magdalena W.

Magdalena W.

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Wyższa
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Clark University (Business Studies - Public Relations, Human Resources, Startegic Management)
 • Zajęcia prowadzę: Łódź Śródmieście, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 100 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Angielski biznesowy, egzaminy na studiach, poziom B2/C1 – indywidualne podejście; przełamanie barier w mówieniu!

Skuteczna pomoc przy przełamaniu barier związanych z mówieniem po angielsku przed ważnymi egzaminami na poziomie B2/C1, a także przed wyjazdem służbowym w delegację za granicę. Celem zajęć jest praca nad uzyskaniem płynności językowej, by słuchacz mógł bez przeszkód porozumieć się z obcokrajowcami w najważniejszych kwestiach dotyczących życia codziennego.

Zajęcia prowadzone są na zasadzie ciągłej interakcji między studentem a lektorem, dzięki czemu szybciej dochodzi do przełamania barier związanych z konwersacją. Po moich zajęciach uczestnicy potrafią lepiej komunikować się po angielsku podczas rozmowy o pracę, negocjacji biznesowych. Uczestnicy zajęć potrafią także dobrze poprowadzić prezentację w obcym języku w Power Point – pomagam skuteczne przygotować się do wystąpień publicznych.
W ramach zajęć są także liczne scenki na lotnisku, w hotelu, w restauracji itp. tak by dana osoba potrafiła ogarnąć angielski w różnych sferach życia.

Dla osób, które potrzebują konkretnie przygotować się do egzaminów z zakresu Business English na poziomie B2/C1 – dużo ciekawych materiałów pomagających przełamać bariery w mówieniu - konwersacje biznesowe w praktyce, łącznie z analizą wykresów oraz negocjacjami. Dla osób, które potrzebują zdać egzamin gramatyczny - sporo przykładowych testów sprawdzających wiadomości niezbędne do zdania egzaminów na studiach.
Nabyta wiedza jest wiedzą praktyczną - po zdanym egzaminie dana osoba jest w stanie wykorzystać nabyte informacje w pracy.

Zapraszam na zajęcia,

Magdalena

Więcej informacji na mój temat znajduje się poniżej:
(***)
(***)
Facebook: English4work

p.s.
Za zajęcia wystawiam rachunki.

p.s.2.
Podana cena jest ceną brutto


Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Ostatnio udało mi się przygotować m.in. studentkę Uniwersytetu Łódzkiego do egzaminu na poziomie B2 (pod kątem mówienia oraz gramatyki). Na początku nie było łatwo, jednakże dzięki zastosowaniu kreatywnych metod uczenia oraz uporowi ucznia:), studentce udało się zdać egzamin w terminie zerowym:)*

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Najbardziej w swojej pracy lubię to, iż każdy uczeń jest inny i wymaga indywidualnego podejscia, by zdać dany egzamin i/lub lepiej mówić po angielsku w firmie w której pracuje.
  W swojej pracy lubię to, że mogę opracowywać dużo nowych, kreatywnych materiałów do nauki języka angielskiego.