Magdalena S.

Magdalena S.

 • Przedmioty: Historia i społeczeństwo , Język angielski , Geografia , Język polski - Szkoła Podstawowa
  Historia , Język angielski , Geografia , Język polski - Gimnazjum
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: 1 rok
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), UŚ w Katowicach (pedagogika resocjalizacyjna)
 • Zajęcia prowadzę: Zabrze , Pracuję u siebie na miejscu · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 7 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Witam. Zaocznie studiuję pedagogikę resocjalizacyjną na UŚ w Katowicach . Mam do zaoferowania pomoc w nauce języka angielskiego . Poziom szkoły podstawowej jak i gimnazjum.

Przedmioty: Historia i społeczeństwo · Język angielski · Geografia · Język polski · - Szkoła Podstawowa
Historia · Język angielski · Geografia · Język polski · - Gimnazjum
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  - dodatkowa nauka języka angielskiego dziecko w wieku 9 lat ,
  - dodatkowa nauka języka angielskiego gimnazjaliści - 14 i 16 lat,
  - dodatkowa nauka języka angielskiego dziecko w wieku 7 lat
  - pomoc w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego z języka angielskiego - 18 lat
  - pomoc w przygotowaniach do sprawdzianów - 13 i 16 lat

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Przede wszystkim to że mogę mieć kontakt z dziećmi tymi mniejszymi jak i tymi starszymi . Nauka języka angielskiego poprzez zabawę to dla dzieci najlepsza forma nauki. Dzieci czy młodzież nie zanudzają się na moim zajęciach ponieważ prowadzę je na wesoło. Znudzony uczeń to taki który dużo nie zapamięta, natomiast uczeń zaciekawiony zajęciami pochłania dużo więcej wiedzy . Taki efekt jest dla mnie satysfakcją, dla dziecka wiąże się to z lepszymi ocenami , a dla rodziców dumą z pochłanianej przez dziecko wiedzy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Rodzice poszukujący korepetytora dla swoich pociech powinni kierować się przede wszystkim jego podejściem do najmłodszego uczestnika. Osoba udzielająca korepetycji powinna mieć własny sposób na prowadzenie swoich zajęć. U mnie jest dużo zabawy powiązanej z nauką. Nie chodzi o to żeby zająć dziecku czymś czas, ale żeby te 1,5 godziny nauki było bardzo mile wspominane, przez wszystkich. Dzieci będą pamiętały materiał jeśli będą nim zaciekawione , rodzice będą pamiętali że mieli do czynienia z osobą godną zaufania, a ja osobiście zawsze pamiętami o wszystkich osobach którym mogłam pomóc :)

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Inne osoby mają na celu przede wszystkim nauczenia jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Niestety większość dzieci po szkole wolałaby się odprężyć. Dlatego też moje zajęcia nie polegają na typowej lekcji angielskiego ze szkoły. Zabawy, gry , rebusy, zgadywanki przy czym dziecko uczy się nowych słówek i utrwala wcześniej już poznane to recepta na dobry kontakt z dzieckiem . Co za tym idzie ? To że dziecko chcę już następny dzień naszego spotkania żeby zobaczyć co tym razem zostało dla niego specjalnie przygotowane. Nauka poprzez zabawę to nie tylko dobry kontakt ale i dużo lepsze wyniki w szkole .

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Przede wszystkim to że nie mam ukończonych żadnych kursów. Byłam i nadal jestem samoukiem , po swojej pracy przychodzę do domu , po wszystkich dodatkowych pracach lubię siąść i przeczytać sobie książkę w języku angielskim. To prawda że język ten to jak ocean, mnóstwo słówek , gramatyki ,ale moja wewnętrzna potrzeba to doskonalenie tej dziedziny. I tak właśnie czego nie wiem - siadam do tego , analizuję, robię notatki, wpajam do głowy i tak z każdym tematem na bieżąco.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moja najmocniejsza strona to przede wszystkim zrozumienie dziecka w każdym wieku. Pracowałam jako niania maluszków, dzieci z podstawówki jak i zajmowałam się gimnazjalistami. Przy opiece nie było mowy o TV , komputerze itp. Były zabawy dzięki którym dzieciaki nauczyły się lepiej liczyć, pisać , czytać. Były konkursy i gry. To nauczyło mnie że takie podejście dla dziecka czyli kreatywność jest najlepszym sposobem na ciekawą i pełną wiedzy spędzaną chwilę.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Przede wszystkim chciałabym móc jak najszybciej potwierdzić swoje umiejętności m.in wynikiem z egzaminu FCE. Jest to priorytet jak na chwilę obecną dla mnie. Chciałabym żeby rodzice którzy są zdecydowani na współpracę mieli nie tylko moje potwierdzenie słowne wiedzy,a le również potwierdzenie z państwowego egzaminu.