Lucas Pytkowski

Lucas P

 • Przedmioty: Język angielski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski - Gimnazjum
  Język angielski - Szkoła Wyższa
  Język angielski - Liceum
  Język angielski - Native speaker
 • Doświadczenie: Ponad 10 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski
 • Zajęcia prowadzę: Warszawa Śródmieście, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 40 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Konto Praca od zaraz Konto Praca od zaraz
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Szanowni Państwo,

Oferuję Państwu niezwykłe kursy języka angielskiego. Są one szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz umiejętności każdego z moich uczniów.

Przede wszystkim cenię sobie profesjonalizm oraz skuteczność - z tego powodu wszyscy moi uczniowie zdają egzaminy i certyfikaty.Jestem osobą kulturalną, cierpliwą, a języki są moją pasją.

Świat języka angielskiego, mnemotechniki, a w szczególności kultura Stanów Zjednoczonych - to moje hobby. Zawodowo zajmuję się także tłumaczeniami biznesowymi oraz literackimi .

Podróż z językiem angielskim traktuję jako przygodę dla swoich uczniów oraz dla siebie, wymagam od nich zaangażowania, ale sam też poświęcam się im w stu procentach.

Przedmioty: Język angielski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · - Gimnazjum
Język angielski · - Szkoła Wyższa
Język angielski · - Liceum
Język angielski · - Native speaker

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jakie zajęcia oferuję?

  - Business, Medical, Legal, General English. Uczę słownictwa biznesowego we wszystkich obszarach Business English, zarówno banking jak i zarządzanie, marketing, księgowość i inne. Posiadam bazę materiałów anglojęzycznych oraz uczę angielskiego dla każdej z branż szeroko pojętych usług.

  - [*Angielski dla Twojej specjalizacji - *] prowadziłem kursy dla architektów, budowniczych, osób pracujących w hotelach, restauracjach, pielęgniarek i wielu innych

  - Podnoszę umiejętności językowe klientów w obszarze prezentacji, wystąpień publicznych, rozmów o pracę, spotkań zagranicznych i konferencji

  - Nauczę Cię wymowy angielskiej (Received Pronunciation RP) oraz amerykańskiej.

  - Pomogę przełamać barierę językową

  - Academic writing to coś co przyda się każdemu zaczynającemu czy kontynuującemu ścieżkę akademicką. Od wielu lat tłumaczę artykuły naukowe.

  - Przygotuję Cię do egzaminów KET, YLE, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS (general i academic) oraz BEC, LCCI, ICFE, BULATS, TOEIC, TOEFL, TOLES, APTIS, ACCA. Przygotuję także do matury rozszerzonej i podstawowej, dwujęzycznej, egzaminy wstępne za granicą, egzaminy uniwersyteckie, BMAT, TSA, STEP, ELAT, CAT, OLAT, HAT, MLAT, SAT, GRE, rekrutacja EPSO.

  - Pomogę przygotować się na rozmowę o pracę oraz przetłumaczyć i przygotować CV w języku angielskim wraz z innymi dokumentami.

  - Od kilku lat pomagam oraz piszę wystąpienia w języku angielskim. Chcesz przygotować się konferencję? Masz ważne wystąpienie? Nie zwlekaj!

  - Tłumaczę prace naukowe oraz artykuły na język angielski,

  - Tłumaczę reklamy oraz prezentacje .

  [*- Pracuję siedem dni w tygodniu (razem z weekendami). *]

  CENY zajęć indywidualnych zaczynają się od 40 zł dla zajęć indywidualnych oraz od 60 zł dla firm . Cena uzależniona jest od dojazdu (zajęcia w moim biurze w centrum Warszawy lub w wybranym przez Państwa miejscu), formy (online czy osobiście) oraz specjalizacji.

  Zdaję sobie sprawę, że każdy z moich uczniów ma indywidualne potrzeby i możliwości, dlatego jestem jedynym nauczycielem na e-korepetycje net z którym możesz negocjować cenę :)

  Jesteście gotowi na przygodę?

  Bardzo serdecznie zapraszam na zajęcia,

  Łukasz Pytkowski

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej cenię sobie bezpośredni kontakt z klientem. Fakt, że razem przygotowujemy cele oraz krok po kroku je osiągamy jest jedną z najbardziej motywujących rzeczy w mojej pracy. Widząc, że nasz wzajemny trud przynosi korzyści jest jednym z najlepszych doświadczeń w pracy lektora angielskiego.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Osobie szukającej osoby o moich umiejętnościach poleciłbym kontakt ze mną oraz rozpoczęcie współpracy. Można skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub poprzez facebook dostępny na moim profilu. Jestem pod telefonem i mailem siedem dni w tygodniu.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Pytania powinny dotyczyć doświadczenia, posiadanych umiejętności, odpowiedniego wykształcenia, którego niestety nie ma wielu z nauczycieli, metod nauczania, budowania motywacji, używanych narzędzi, dydaktyki