Kasia S

Gosia P

 • Przedmioty: Geografia , Język polski , Logopedia , Pedagogika specjalna , Prawo - Szkoła Wyższa
  Inne -
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Warszawski
 • Zajęcia prowadzę: Łódź Śródmieście, Pracuję zdalnie (internet/telefon)
 • Wynagrodzenie: od 10 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Pomagam w wypełnianiu wszelkich akademickich obowiązków. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Szybkie terminy realizacji zleceń.

Przedmioty: Geografia · Język polski · Logopedia · Pedagogika specjalna · Prawo · - Szkoła Wyższa
Inne · -

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Korekta prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich.
  Korekta planów pracy.
  Uzupełnianie bibliografii.
  Tłumaczenie abstraktów na język angielski.
  Tworzenie streszczeń. Uzupełnianie i tworzenie recenzji z książek i artykułów.
  Analiza materiałów źródłowych.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Możliwość pomagania innym oraz uzupełnianie i zdobywanie nowej wiedzy jest dla mnie najbardziej satysfakcjonujące podczas wykonywania swojej pracy. Ponadto zmienność poruszanych tematów i omawianych kontekstów sprawia że można ominąć powtarzanie pewnych czynności i schematów które mogą wprowadzać rutynę i nieatrakcyjność pracy.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Musi mieć świadomość że jako osoba świadoma swoich umiejętności cenie zarówno swój czas jak i czas innych ludzi. Dlatego lubię konkretną i zdecydowaną współpracę oraz uporządkowany rytm pracy. Bałagań i brak organizacji to moi najwięksi wrogowie musisz więc wiedzieć czego ode mnie oczekujesz.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jak długo się nią zajmuje dana osoba ile czasu jej poświęca oraz jaki ma stosunek do danej profesji. Dodatkowo chciałabym również wiedzieć czy umie krytycznie spojrzeć na całość danego zagadnienia.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  czy cenie sobie profesjonalizm? Jak bardzo dobrze znam się na tym co robię ? Jak długo specjalizowałam się w danej dziedzinie? Jaki mam stosunek do danej profesji?

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Powinien wiedzieć czego ode mnie oczekuje i jaki cel mu przyświeca - co chce osiągnąć. Tylko wtedy współpraca może być owocna. Jak obie strony wiedzą czego chcą od siebie nawzajem.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Jestem osobą rzetelną, zawsze sprawdzam to co przygotuję. Bardzo cenię sobie terminowość i uczciwość. Jestem też zdecydowana i komunikatywna, można ze mną negocjować. Myślę że te cechy wyróżniają mnie na tle innych osób, które świadczą tu swoje usługi.

 • Jakie pytania klienci zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

  Jednym z najczęstszych pytań, jakie słyszę od klientów to czym się dokładnie zajmuję i jakie jest moje doświadczenie.
  Odpowiadam, że prowadzę szeroki zakres usług i mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem jako korepetytor. Dodatkowo dysponuję też referencjami od swoich uczniów.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Wszystkie historie w których moi uczniowie uzyskują jak najlepsze wyniki są moimi ulubionymi. Dla mnie praca jako korepetytorki to nie zlecenia ale osoby, które z jakiś powodów nie są w stanie zrealizować naukowych planów. Staram się im pomóc i efekty tej pomocy są najlepszą nagrodą.

 • Co chciałbyś aby klienci wiedzieli o Twojej profesji?

  Praca jako korepetytor to długie i żmudne godziny przygotowań. Każdy z uczniów jest inny i wymaga innego podejścia. Jeśli ktoś chce abym wykonała dobrze swoją pracę, musi wiedzieć, że do jej wykonania potrzebny jest czas i nie da się pewnych rzeczy stworzyć w 5 minut.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Wiele osób mówiło mi, że mam talent do pracy z ludźmi, lekkie pióro oraz że umiem tłumaczyć w prosty i przejrzysty sposób to co dla innych wydaję się trudne.
  Takie właśnie namowy skłoniły mnie do pozostania korepetytorką i bardzo się cieszę, że mogę to robić bo daje mi to nie tylko wielką frajdę ale i ogromną satysfakcję.

 • Opowiedz o ostatnio wykonywanym zleceniu, z którego jesteś najbardziej dumny(dumna).

  Najbardziej jestem dumna z osób, które się ze mną uczyły i polubiły przedmiot z którym początkowo miały ogromny problem. Nie ma bowiem nic lepszego niż obserwować postęp swoich uczniów.

 • Napisz czy, i w jaki sposób się kształcisz, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją profesję.

  Cały czas się uczę, kończę studia III stopnia i robię studia podyplomowe, jestem na bieżąco z prasą branżową. Dodatkowo ucząc sięgam do najnowszej literatury to pozwala mi na ciągłe doskonalenie się w swoich dziedzinach.

 • Opisz ostatnio wykonywany projekt / usługę. Czego dotyczył? Ile kosztował? Jak wiele czasu mu poświęciłeś (poświęciłaś)?

  Ostatnio wykonywany projekt to założenia metodologiczne do pracy naukowej. Zarówno sama metodologia jak i realizacja i opis wyników badań. Mój uczeń, miał problem z częścią badawczą do pracy magisterskiej, jednak udało nam się wspólnie to wykonać. Koszt tej usługi ustalam indywidualnie nie mam twardego cennika.

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Na to jaka jest cena za moje usługi ma wpływ:
  - zakres tematu
  - czas realizacji
  - wymagania formalne
  oraz zaangażowanie osoby, z którą mam pracować.
  Wymienione wyżej elementy stanowią podstawę wyceny, każdego zlecenia. To one mają największy wpływ na cenę.

 • Jeśli miałbyś (miałabyś) doradzić osobie chcącej wykonywać Twoją profesję, co byś doradził (doradziła)?

  Przede wszystkim indywidualne podejście do uczniów. Jeśli wszystkich będzie mierzyło się jedną miarą, nie ma szans na bycie dobrym korepetytorem. Trzeba mieć również cierpliwość i być wyrozumiałym bo niekiedy efekty pracy widać dopiero po żmudnych godzinach wspólnych działań.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Moją najmocniejszą stroną jest wieloletnie doświadczenie. To że mogłam pracować z wieloma osobami pokazało mi jak bardzo elastycznym człowiek musi być i jak ważne jest ciągłe poszerzanie horyzontów - szczególnie tych naukowych. Nie ma bowiem jednej recepty na wszystkie prace.

 • Jaką umiejętność obecnie chciałbyś (chciałabyś) udoskonalić?

  Chciałabym móc oprócz języka angielskiego i niemieckiego, posługiwać się jeszcze językiem hiszpańskim i francuskim. Bardzo zależy mi na tym żeby w najbliższym czasie móc rozpocząć kursy nauki wskazanych wyżej języków. Jest to moje postanowienie na najbliższy czas.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Dlaczego warto prosić o pomoc w nauce?
  Warto prosić o pomoc w nauce bo inne osoby mogą mieć większe doświadczenie w danej dziedzinie niż my, mogą posiadać zdolności pedagogiczne i przedstawić innym temat trudny w sposób prosty i zrozumiały.

 • Napisz własne pytanie i odpowiedz na nie.

  Dlaczego nie warto wstydzić się tego, że czegoś się nie umie lub nie wie?
  Niewiedza nie jest powodem do wstydu, ludzie nie są idealni i nie muszą tacy być. Sam fakt, że chce się poszerzać horyzonty powinien być powodem do dumy.