Krystyna W

Krystyna W

 • Przedmioty: Język angielski , Język polski , Informatyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Informatyka - Gimnazjum
  Język angielski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 5 lat
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Społeczna Akademia Nauk - Filologia Angielska - specjalizacja nauczycielska
 • Zajęcia prowadzę: Łódź Widzew, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 20 km
 • Wynagrodzenie: od 35 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe
 • Potwierdzona tożsamość Potwierdzona tożsamość
 • Posiada własną stronę internetową Posiada własną stronę internetową

W mojej pracy z uczniami zapewniam dodatkowo własne materiały. Są to objaśnienia z gramatyki, również ćwiczenia do wykonania w domu, także teksty, dialogi stosowne do poziomu ucznia i wymaganego materiału gramatycznego, w celu jego opanowania. Pomagam w odrabianiu lekcji z języka angielskiego, polskiego, również w przygotowaniu uczniów, którym zdarzyła się poprawka z tego języka. Wiadomo, im więcej ćwiczymy tym szybciej opanujemy język. Poza tym posiadam także pomoce w postaci nagrań lekcji i dialogów na płytach, gdzie można odsłuchać oryginalną wymowę i osłuchiwać się z tym językiem w celu poprawy rozumienia ze słuchu, jak również strony internetowe, i dobry słownik z odsłuchaniem wymowy. Na moich lekcjach dbam też o to, aby stosownie do poziomu ucznia, prowadzić konwersacje. Moim zdaniem bardzo ważne jest mówienie na głos. Cechuje mnie cierpliwość do uczniów, uważam bowiem, że bardzo dużo zależy od nauczyciela, na ile uczeń zrozumie gramatykę (dany przedmiot), oczywiście przy współpracy ucznia. Zachęcam uczniów do nauki tego języka, lubię uczyć. Niekiedy uczniowie na początku podchodzili ze zniechęceniem, a później mówili -"już koniec?" i chcieli jeszcze kontynuować lekcję. Uczniowie, którym udzielałam korepetycji i byli zagrożeni z tego przedmiotu, pozaliczali, jak również poprawili swoje oceny. Również osoby dorosłe, które uczyłam, dziękowały mi, że dużo je nauczyłam. Istnieje też możliwość nauki przez komunikator Skype i przez Facebooka. Lekcje przez Internet przez Skype: 1 godz. (50 min.) - 35 zł; 2 godz. (100 min.) - 60 zł. Korepetycje u mnie w mieszkaniu; stawka za 1 godz. (50 min.) - 40 zł, 2 godz.(100 min.) - 70 zł. Z dojazdem do ucznia 1 godz. 50 min. - 50 zł; 2 godz. (100 min.) - 90zł. Zachęcam do kontaktu i do odwiedzenia mojej strony internetowej: (***)
e-mail: krystyna_wk@ (***)
tel. + (***) 032
Krystyna Wujcik-Kotecka

Przedmioty: Język angielski · Język polski · Informatyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Informatyka · - Gimnazjum
Język angielski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jako korepetytor języka angielskiego udzielałam korepetycji uczniom ze szkół podstawowych, gimnazjum, szkoły średniej, na umowę zlecenie od listopada 2017 r., również osobom prywatnie. Kocham tą pracę i dalej chcę ją kontynuować, również przygotowując uczniów do zdania poprawek z języka angielskiego.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy lubię i cenię sobie kontakt indywidualny z uczniem, możliwość pomocy w nauce indywidualnie danej osobie, dostosowanej do jej możliwości, zarówno osobom, które potrzebują nadrobić swoje braki w opanowaniu materiału, jak również uczniom, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość języka. Bardzo mnie cieszy jak widzę postępy uczniów w nauce i mogę z nimi rozmawiać w tym języku na wyższym poziomie niż na początku nauki. Również cieszy mnie i jest to miłe, kiedy widzę, że jestem lubiana przez uczniów.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Moją radą dla osób szukających korepetytora języka angielskiego jest, aby to była osoba, która kocha to co robi, ma dobry wpływ i kontakt z uczniami, mogąca powiedzieć o dobrych efektach swojej pracy, zależy jej na osiągnięciu dobrych wyników w nauce przez uczniów. Potrafi przekonać ucznia o konieczności uczenia się i zachęcić go do tego.