Kinga Z

Kinga Z

 • Przedmioty: Język angielski , Język niemiecki , Matematyka - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Język niemiecki , Fizyka , Matematyka , Język polski - Gimnazjum
  Język niemiecki , Fizyka - Szkoła Wyższa
  Fizyka i astronomia , Język niemiecki , Matematyka - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Średnie (matura), Politechnika Gdańska
 • Zajęcia prowadzę: Gdańsk Śródmieście, Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 30 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Potwierdzony numer telefonu Potwierdzony numer telefonu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji
 • Zdjęcie profilowe Zdjęcie profilowe

Od 11 uczę się języka niemieckiego na poziomie rozszerzonym, pogłębianie jego tajników jest moją pasją, którą chciałabym zarażać. Mam ukończonych kilka kursów, kończących się na najwyższym poziomie języka niemieckiego.

Oferuję zajęcia osobom, które chciałyby nauczyć się języka od podstaw, podszkolić się, wypełnić braki, przygotować do egzaminu gimnazjalnego czy matury.

Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka, a dzięki wyjazdom do krajów niemieckojęzycznych przekazuję uczniowi wiedzę taką, jaka powinna być, włącznie z osłuchaniem się.

Jestem także tłumaczem języka niemieckiego w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego, dlatego język techniczny również nie jest mi obcy.

Zapewniam materiały, mogę korzystać także ze szkolnych podręczników ucznia.

Korepetycji udzielę w Gdańsku Wrzeszczu, Śródmieściu i po drodze, a także w Straszynie

Przedmioty: Język angielski · Język niemiecki · Matematyka · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Język niemiecki · Fizyka · Matematyka · Język polski · - Gimnazjum
Język niemiecki · Fizyka · - Szkoła Wyższa
Fizyka i astronomia · Język niemiecki · Matematyka · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Jako że korepetycje prowadzę już ponad dwa lata, nauczała różne osoby. Do moich ostatnich uczniów należała uczennica 6 klasy podstawówki, która musiała przygotować się z języka niemieckiego na poziomie A2 od zera, żeby nie mieć zaległości w gimnazjum, w którym teraz się znajduje. Pracowałam z nią od maja do grudnia.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  W mojej pracy najbardziej lubię ludzi, którzy doceniają mój wkład i tyle samo starają się dać od siebie, którzy wierzą, że języki nie są tylko dodatkowym atutem, a mogą być ścieżką zawodową. Bardzo lubię także uczyć przez zabawę, nie lubię prowadzić zajęć na podstawie podręczników, sama układam plan i materiały.

 • Co poradziłbyś osobie szukającej osoby o Twoich umiejętnościach?

  Poradziłabym, żeby nastawiły się na rozwój samego siebie. Żeby nie podejmowały próby nauczenia się czy dokształcenia języka przymusu, a z czystej chęci. O to przecież chodzi w uczeniu się języka, o radość, jaką daje rozmowa z obcym człowiekiem bez granic, jakbyśmy zupełnie niczym się nie różnili.

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Klient powinien przede wszystkim pytać o powód, dla którego korepetytor chce nauczać. Nie może chodzić o same zarobki, chociaż to z pewnością jest priorytetem. Klient powinien pytać o metodę, a także doświadczenie związane z tą metodą. Z kim korepetytor woli pracować - z dorosłymi czy z dziećmi.

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Klient powinien przemysleć ile czasu poza samą nauką na korepetycjach chce poświęcić dla samokształcenia. A także, czy ma w sobie na tyle samozaparcia, żeby wytrwać w nauce i cieszyć się z oczekiwanych efektów. Musi także przemyśleć, czy na pewno uda mu się pogodzić inne sprawy z nauką.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Dlaczego polecam siebie? Nie lubię suchych schematów, dostosowuję metody do ucznia, a nie odwrotnie. Najpierw skupiam się na potrzebach ucznia, a później je modyfikuję, poszukując złotego środka.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Praca korepetytora oznacza, że nauczamy innych - naszych klientów. Ale nie tylko. Każda lekcja to także powtórka dla nas, samokształcenie się nauczyciela. Przypomnienie sobie rzeczy, do których dawno nie wracaliśmy, a także kontakt z językiem, który jest bardzo potrzebny, żeby tego języka nie zapomnieć.