Kinga Pawłowska

Kinga P

 • Przedmioty: Język angielski , Biologia , Język polski - Szkoła Podstawowa
  Język angielski , Język hiszpański , Biologia - Gimnazjum
  Język angielski , Język hiszpański , Język włoski - Szkoła Wyższa
  Język hiszpański , Język angielski , Język włoski - Liceum
 • Doświadczenie: Ponad 2 lata
 • Wykszałcenie: Wyższe, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Ekonomiczny
 • Zajęcia prowadzę: Katowice , Pracuję u siebie na miejscu · Pracuję zdalnie (internet/telefon) · Mogę dojechać w odległości 5 km
 • Wynagrodzenie: od 55 zł za godzinę
 • Potwierdzony adres kontaktowy email Potwierdzony adres kontaktowy email
 • Informacje o wykształceniu Informacje o wykształceniu
 • Odpowiedzi na pytania Odpowiedzi na pytania
 • Sprecyzowany przedmiot korepetycji Sprecyzowany przedmiot korepetycji

Uczę przede wszystkim języka mowionego, zywionego, który pozwoli Ci bez problemu porozumieć się za granicą, w pracy, na wakacjach. Posiadam dyplom filologa, ale perfekcyjną znajomość języka hiszpanskiego zawdzięczam głownie licznym wyjazdom za granicę , w tym prawie 2-letniemu pobytowi na studiach i w pracy w Hiszpanii. Oczywiście oferuję rownież naukę języka technicznego jeśli zajdzie taka potrzeba.

Przedmioty: Język angielski · Biologia · Język polski · - Szkoła Podstawowa
Język angielski · Język hiszpański · Biologia · - Gimnazjum
Język angielski · Język hiszpański · Język włoski · - Szkoła Wyższa
Język hiszpański · Język angielski · Język włoski · - Liceum

Trwa ładowanie…

Pytania i odpowiedzi

 • Wymień kilka ostatnio wykonanych zleceń.

  Tłumaczenia zarówno ustne, jak i pisemne. Regularne udzielanie korepetycji coraz lepiej mówiącym uczniom ;), głownie z języka włoskiego oraz hiszpanskiego. Ponadto praca w Hiszpanii jako tłumacz oraz nauczyciel języka hiszpanskiego.

 • Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

  Kontakt z uczniami, którzy dają mi wiele energii do działania, znajdowania odpowiedzi na zadawane przez nich pytania. Najwieksza satysfakcję daje mi jednak fakt, iż po wielu tygodniach ciężkiej pracy sa oni w stanie samodzielnie porozumieć się w języku obcym zarówno w Polsce, jak i za granica.

 • Jeśli byłbyś(byłabyś) klientem, to co chciałbyś (chciałabyś) wiedzieć o Twojej profesji?

  Jak nauczyciel nauczył sie języka, którego sam naucza? Czy była to nauka tylko w szkole, czy tez nauka poprzez liczne wyjazdy za granice potwierdzona odpowiednimi dyplomami? Jaki jest obecnie kontakt nauczyciela z językiem, którego sam naucza? Czy dalej sam sie go uczy?

 • Jakie pytania powinien zadać klient, aby znaleźć odpowiednią osobę z Twojej profesji?

  Kiedy będę w stanie samodzielnie się porozumiewać w danym języku? (Uczciwy nauczyciel zawsze powie, ze zależy to przede wsyztskim od pracy własnej, specyfiki danego języka, poziomu który chcemy osiągnąć i entuzjazmu, z jakim podchodzimy do nauki)

 • Co powinien przemyśleć klient zanim zatrudni osobę o Twojej profesji?

  Nie należy bać się zadawania pytań o doświadczenie, wykształcenie, pobyty za granicą- często są one warte więcej niż dyplom uczelni, wiem to z własnego doświadczenia, ponieważ studiowałam wiele języków, ale nauczać tylko tych, które opanowałam w naprawdę wysokim stopniu. Oczywiście, aby moc dobrze nauczać nauczyciel nie może bazować tylko na języku mówionym, którego nauczył sie za granica, ponieważ musi on wiele wiedzieć o gramatyce, historii języka i kulturze kraju/krajów, w którym jest on używany.

 • Czym wyróżniają się Twoje usługi na tle usług świadczonych przez inne osoby?

  Uczę języka MOWIONEGO, oczywiście staram się w czasie lekcji "przemycać" rożne zagadnienia gramatyczne, bez których nie jest możliwe opanowanie języka, ale stawiam głownie na mówienie i to cały czas w języku obcym, już od pierwszej lekcji (tak, jest to możliwe!). Pozwala to uniknąć tworzenia sie tzw. "bariery językowej". Ponadto cały czas sama się uczę, doszkalam, bardzo często wyjeżdżam za granicę po to, aby mój kontakt z językiem nie został przerwany.

 • Czy masz ulubioną historię z wykonywanej pracy? Jeśli tak - opisz.

  Takich historii jest wiele. Każdy uczeń daje mi wiele satysfakcji, a największą z nich jest usłyszeć - po tygodniach ciężkiej nauki- pojechałam/me do Włoch/Hiszpanii/Anglii i sama zamówiłam/em kawę, porozmawialam/em z przechodniami, poznałam/em nowe towarzystwo.

 • W jaki sposób zdecydowałeś(aś) się podjąć pracę w swojej profesji?

  Była to decyzja, która podjęłam całkiem naturalnie, spontanicznie i tak bardzo spodobało mi się nauczanie języka, ze robię to do dzisiaj. Cieszę się, ze mogę swoją wiedzę zdobywaną przez lata przekazywać dalej i pomagać innym w pokonywaniu tak strasznie brzmiącej "bariery językowej".

 • Jeśli cennik Twoich usług jest skomplikowany, opisz go tutaj.

  Lekcja może trwać 1 godzinę lub 1,5 godziny, natomiast w przypadku dojazdu do domu ucznia odliczam koszty dojazdu, które sa doliczone do kosztów lekcji. Oczywiście lekcje mogą rownież odbywać się online bez żadnych dopłat.

 • Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

  Ogromny entuzjazm, z jakim podchodzę do pracy, umiejetność motywacji i ciekawy sposób przekazania wiedzy. Jak już podkreślalam, chodzi o jezyk mówiony, chociaż oczywiście jeśli ktoś chciałby podszkolić się z gramatyki, to rownież służę pomocą. Moi zadowoleni, dotychczasowi uczniowie to moja najlepsza referencja.